Wpis z mikrobloga

Dziewczyna pokazała cycka, a spernmarzom #!$%@? i piszą do jej znajomych, co jest z wami ludzie? I tak żyjemy w czasach gdzie nie można zrobić nic szalonego, bo ktoś nagra filmik i wrzuci do internetu. Wstyd mi, że siedzę z wami na tym portalu
))¯_(ツ)_/¯
#wgw #niepopularnaopinia
  • 126
  • Odpowiedz
@rubikoon: A mi wstyd czyta wojenki lewaki vs prawaki i co ? Czarnolisto i tyle. Tak samo patostreamy.
Moim zdaniem wykop podobnie jak reddit powinien być od wszystkiego.
Interesuje cie nagie fotki -> wbijasz na tagi
Interesujce sie #programowanie - też znajdziesz.
Każdy znajdzie coś dla siebie, nie zgadzam się z tym że wykop może nie być od czegoś.
Wykop jest tym czego cchą ludzie.
  • Odpowiedz
@Atencyjny-Kitku: nie nowość. Duza liczba profesorów jakich znam to prostaccy stulejarze.

Smutne ze zamiast imponować głowa wystarczy pokazać anatomię. Czekam na modę odbytnicza - kazdy bedzie sobie wysyłał zdjecie dupiszcza
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: wejdź niezalogowany w gorące, wypok to ściek a przez czarnolistowanie dawno zapomnieliście kto tu przebywa. Później wielkie zdziwienie, jak to się stało, jak tak można... ehh
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: Ale tu nawet stalkowania za bardzo nie było skoro sama swoje foty wstawiała. Likwidować to się powinno wrzucanie takich fot zdobytych nielegalnie jak było np z aferą z chmurą apple a nie tak jak tutaj gdzie sama wszystko wrzucała XD
  • Odpowiedz
@Asterling: No wstawiła fotki i co z tego ;d? Nie była podpisana z imienia i nazwiska, nie zapraszała na swojego instagrama słowem chciała być anonimowa.
Może stalkujmy wszystkim tutaj, wyłapujmy coś uwłaczającego a potem wysyłajmy znajomym na fb :D? Zróbmy wielkie dojebywanie sobie! Wspaniała społeczność!
  • Odpowiedz
@JaTobieTyMi: napisałam jej komentarz, że jest żałosna i żeby się nie poniżała. Wyśmiała mnie. Napisałam też, że ja wystalkują i to jej będzie wstyd a nie mi za to co wstawiam. Czuję teraz mega satysfakcję z tego kto się śmieje ostatni ( ͡ ͜ʖ ͡) na głupotę nie ma rady.
  • Odpowiedz
@JaTobieTyMi: #!$%@? takie przypadki tylko tutaj, nie rozumiem was przegrywy XD wysłała laska fotki no fajnie, a wy nie mający swojego życia zaczyna ja stalkowac pisać po znajomych i wy się dziwicie, że nie macie znajomych? XD
  • Odpowiedz