Wpis z mikrobloga

Dziewczyna pokazała cycka, a spernmarzom #!$%@? i piszą do jej znajomych, co jest z wami ludzie? I tak żyjemy w czasach gdzie nie można zrobić nic szalonego, bo ktoś nagra filmik i wrzuci do internetu. Wstyd mi, że siedzę z wami na tym portalu
))¯_(ツ)_/¯
#wgw #niepopularnaopinia
  • 126
  • Odpowiedz
@JaTobieTyMi: nie od dzisiaj wiadomo jaka banda #!$%@?ńców tu siedzi. Niszczenie życia bo ktoś pokazał cycki, a jeszcze cię wyzwą od białorycerzy bo masz czelność stać przeciw ich #!$%@?. Nie ma ratunku dla tego portalu.
  • Odpowiedz
@JaTobieTyMi: wrzucanie gołych fotek do neta to trochę żałosne i głupie wg mnie jest. Tania atencja i coś co mnie fascynuje - czemu kobiety tak ciągnie do ekshibicjonizmu. Nawet sławne kobiety ciągnie do gołych sesji mimo, że osiągnęły znaczne sukcesy bez rozbierania się.
Ale to już jej i ich sprawa. Zachowanie niektórych, jakiś stalking, pisanie do znajomych, dręczenie to już gruba przesada i kompletna patologia. I to nie robią jacyś moralizatorzy
  • Odpowiedz
@JaTobieTyMi mnie boli nie tylko to #!$%@? niektórych wykopów, ale też fakt, że nie zdążyłam zobaczyć i dać plusa, bo ponoć cycki były fajne ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Najpierw robią lincz, a potem takie stuleje idą i piszą do randomowych mirabelek na pw o zdjęcia cycków, no, jasne, od razu, już wysyłam XD
  • Odpowiedz