Wpis z mikrobloga

Podczas bezsennej nocy wzięło mnie na bardzo głębokie przemyślenia. Czytanie wpisów na facebooku urażonych dziewczyn całą sytuacją związaną z #klaudiusz to dla mnie abstrakcja. Kobiety wręcz kipią do niego nienawiścią, zamiast zdjąć klapki z oczu i spojrzeć na to z innej perspektywy. To, że Klaudiusz nie przyszedł na spotkanie i zachował się wobec nich jak zachował, to jest pikuś w porównaniu do tego, co mogło się stać, bo zamiast wykopka pod zdjęciem Czada, mógł się ukrywać psychol, zboczeniec i gwałciciel. Zatrważające jest to, jak dorośli ludzie są tak nawiwni. Cały czas powtarzają dzieciom- nie rozmawiaj z nieznajomymi na ulicy, nie ufaj obcym w internecie, a później sami idą na spotkanie nad jezioro z człowiekiem, z którym zamienili raptem parę zdań, a ich czujność usypia aparycja fikcyjnej osobny na zdjęciu.
(°°
luciditygone - Podczas bezsennej nocy wzięło mnie na bardzo głębokie przemyślenia. Cz...

źródło: comment_OYRITVmi6QpBOXdSbDcuVxkX04IzK9V4.jpg

Pobierz
  • 16
@luciditygone: To jest właśnie dość słabo zauważany element tej afery, a nie wiem przypadkiem czy nie jeden z ważniejszych. Cholera wie, ile z tych dziewczyn, które "wyszły z domu i dotychczas nie powróciły" leży gdzieś teraz na jakimś odludziu (niekoniecznie w jednym kawałku), bo miał być na miejscu supermodel z okładki, a była grupka Sebków szukających zabawy albo jakiś pojedynczy #!$%@?, który usiłował zgwałcić, a może "tylko" okraść czy pobić, przesadził