Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!

Po Nowym Roku planuję wyjechać do pracy w Holandii. Jak do tej pory byłem dwa razy i za każdym razem wyjeżdżałem przez biuro Tempo-Team. Teraz też chętnie bym przez nich wyjechał, ale szukają pracy tutaj na miejscu, wiem że ich oferta jest mocno okrojona, a kontaktując się bezpośrednio z biurem TT w NL przy danej firmie, mógłbym ogarnąć pracę bez pomocy oddziału agencji w Polsce.
Czy możecie polecić jakieś firmy obsługiwane przez TT i przy okazji podrzucić bezpośredni kontakt do biura? Szukam czegoś gdzie będzie można zarobić te 400 erło pod odliczeniu lokacji i ubezpieczenia, z normalnymi warunkami mieszkaniowymi - póki co będę na agencyjnym.

Tutaj jednak pojawia się kolejne pytanie. Czy możecie polecić również firmy obsługiwane przez inne agencje, gdzie panuje ogólne zadowolenie z działania agencji. Mam na myśli coś takiego jak chociażby Jumbo w Woerden, o którym słyszałem mnóstwo dobrych opinii pomimo słynnego wśród Naszych w Holandii motta - "Moje motto #!$%@?ć Otto".
Może ktoś z was pracuję właśnie w Woerden i może coś więcej powiedzieć i również podrzucić kontakt bezpośrednio do nich, a także powiedzieć co nie co o warunkach mieszkaniowych.

Bedę bardzo wdzięczny za informacje, pozdro! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#holandia #jumbo #otto
  • 5