Wpis z mikrobloga

@bizonsky: Powinienes jako inteligentny czlowiek odroznic prabole jezykowa. I tylko na niej sie skupiasz? Znaczna wiekszosc srodowsika pisowo narodowego objawia rasizm i szowinizm w jakiejs formie, to sa fakty, wiec ta parabola nie jest az tak znowu daleka od prawdy.
tolerancja ale do granic, co nie? na tym to polega ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bizonsky: trzeba tolerować nazistów, przecież to tylko kolejna grupa społeczna, ktora chce równego traktowania, WY LEWAKIIIII


W ogóle co masz za problem z tym tramwajem? Jesteś tolerancyjny, tak się określasz, a jednak jak przychodzi co do czego, to świgasz dupą, że Cię coś obraża xD wnioskuję, że jednak jakoś cię to musiało rozjuszyć,
@Nieprzyjazny_Ziemniak: no nie do końca. nie wiem gdzie się określiłem jako tolerancyjny, ja nie jestem tolerancyjny. tzn. staram się być, choć wiem, że mi nie wychodzi, bo często jestem przez te wszystkie lewe i prawe akcje zły. nie robię przynajmniej z gęby cholewy twierdząc jak jest, a postępując na odwrót

poza tym nie twierdzę, że powinno tolerować się nazistów.
jesteś kolejną osobą broniącą tramwaju która przejaskrawia problem. ja robię to groteskowo,
@bizonsky: To jest propaganda szacunku do każdego człowieka bez względu na kolor skóry, religię i tym poodbne. Co się rozumnemu człowiekowi może nie podobać w takiej akcji? Co w niej złego? O co masz ból dupy? Jeśli ci się nie podoba, to widocznie coś cię uwiera, coś w co ta akcja celuje. Nie może być inaczej. "Ja to panie nie jestem rasistą, ALE..." Klasyka.
@RatKing: myślę że w miarę dobrze wytłumaczyłem o co mi chodzi, pozostaje Ci przeczytać to jeszcze raz, tym razem proponuję ze zrozumieniem. inaczej już nie pomogę ¯\_(ツ)_/¯ więc nie dopytuj o co mam ból dupy, to masz napisane wyżej. Oczywiście każdy komu nie podoba się propagowanie na siłę pewnych ideologii dla jej wyznawców będzie oponentem, ale to tylko zaślepienie właśnie propagandą sprawia, że odbierasz to w ten sposób.
@bizonsky: Wystarczająco dobrze przeczytałem. Respekt dla innych ludzi to nie kwestia ideologii do #!$%@? nędzy, człowieku, bredzisz. Ty patrszysz na to od dupy strony. Protestujesz przeciwko przypominaniu ludziom, żeby się sznaowali? Fuck logic. Typowa prawacka logika, która kłuje w dupę, bo JA TO NIE JESTEM PANIE RAISTĄ, AAAAALEEEEEEEE...
@bizonsky: Wiadomo, prawacki beton przekonany o swojej zajebistości. Świat nie jest równi i sprawiedliwy, ale co stoi na przeszkodzie, żeby szanować każdego tak samo? Przynajmniej mu okazywać szacunek, bo nikt nie ingeruje w to, co myślisz?

Tylko prawak #!$%@? polak może mieć z tym problem. To dodatkowo podkreśla, jak ważne jest robienie w tym kraju takich akcji. Ciągle średniowiecze mentalne, podsycane przez pis i #!$%@? starego obleśnego dziada.
@RatKing: próbowałem ze 4x uprzejmie Ci powiedzieć, żebyś mnie nie obrażał, więcej nie powtórzę, może ktoś inny mający inne poglądy niż ja będzie umiał użyć argumentów zamiast inwektyw.