Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? kolejny #!$%@? rok. Czas na jakieś podsumowanie.

Kończący się rok ratuje troszkę fakt, że udało się znaleźć ciekawą pracę, tyle że ma to też trochę minus, bo praca mimo iż ciekawa i perspektywiczna to jednak czuję sporą presję i odpowiedzialność, a zarobki raczej nieadekwatne. No ale uznam to za tzw. frycowe.

Najgorzej, że znów nie udało się osiągnąć głównego celu czyli znaleźć laskę (w sumie prawiczek 24lvl), albo chociaż zaliczyć jakąś przygodę. #!$%@? mnie to już. Nie chodzi o to, że jestem prawiczkiem, w dupie to mam, nie przeszkadza mi taki status, nie zależy mi nawet stricte na seksie, ale w #!$%@? brakuje bliskości.

Niby nie jestem głupi, mam znajomych, koleżanki, myślę że potrafię rozmawiać z kobietami. Tylko ten #!$%@? brak pewności siebie nie pozwala mi w ogóle zazwyczaj dochodzić do tego etapu. Niby jestem karłem (165 here) i to jest jakiś problem, ale chyba czas przestać usprawiedliwiać tym wszystkie niepowodzenia z kobietami. Z drugiej strony już odechciewa mi się starać.

Postanowiłem, że pójdę sobie jeszcze w tym roku na roksę, aby odbić sobie niepowodzenia. W sumie korzystałem już 2 razy z tego typu usług, ale były to po prostu masaże erotyczne, a teraz myślę aby pójść o krok dalej. Niestety znam siebie i doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że to będzie jedynie marną namiastką tej bliskości, której bym chciał, ale jak się nie ma co się lubi, to trzeba się zadowolić tym co jest.

Trzymajcie kciuki miraski abym trafił na miłą Panią, spędził fajną godzinkę i nie #!$%@?ł w błoto dwóch stówek.( ͡° ͜ʖ ͡°)
#roksa #divy #przegryw #tfwnogf #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 3