Wpis z mikrobloga

Ten wpis plusują tylko użytkownicy Wypok.pl którzy mają w miarę ułożone i ustatkowane życie i opiszą siebie jako #wygryw. Warunki do spełnienia:
- lvl 25+
- żona lub mąż
- przynajmniej jedno #dziecko
- #dom lub #mieszkanie
- własny #samochod lub #samochody
- wyjazd na #wakacje przynajmniej raz w roku
pokażmy innym spod tagu #przegryw #twnogf #stulejacontent że są w mniejszości. Jest dla nich jeszcze szansa i przyjdą lepsze dni!
  • 98
  • Odpowiedz
jaką miarą sukcesu jest żona i dziecko?


@stux88: Patrząc po wpisach z tagu #przegryw to mając żonę jesteś niczym foton - w dwóch stanach jednocześnie. #przegryw bo zaruchales może nawet #chad bo w tydzień ruchasz więcej niż przegrywy przez rok i to wliczając rokse. Oczywiście jesteś też #betabankomat na pewno wychowujesz nie swoje dziecko i w dodatku twoją żoną musi być roszczeniowa
  • Odpowiedz
@Lelkomtu:
Mmm, "stabilizacja uczuciowa". Przypominam że w miastach ponad 50% małżeństw kończy się rozwodem. Potem tylko alimenty, bitwa o kontakty i cotygodniowy stres, czy żona łaskawie wyda dziecko. Stabilizacja jak ten #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Lelkomtu: ja nie mam gówniaka, więc mam ekstra ułożone życie. Żaden ryczący kartofel nie zepsuje mi moich wakacji co pół roku ani nie będzię srał w mojej willi. Każdy wykopek z gówniakiem to przegryw i nie powinien plusować tego posta.
  • Odpowiedz
@stux88: no wg opa jest tylko jeden styl życia gdzie żona i dziecko to jakiś wyznacznik.

@Lelkomtu: jak nie mam żony a partnerkę z którą nie planujemy tej szopki która ludzie nazywają małżeństwem. Dzieci też nie chcemy. A mamy mieszkania kilka. A samochód sprzedałem bo wolę car sharing I rower I niewiele co to są wakacje bo robię cały rok krótsze lub słyszę wypady za granicę to mogę
  • Odpowiedz