Wpis z mikrobloga

Ten wpis plusują tylko użytkownicy Wypok.pl którzy mają w miarę ułożone i ustatkowane życie i opiszą siebie jako #wygryw. Warunki do spełnienia:
- lvl 25+
- żona lub mąż
- przynajmniej jedno #dziecko
- #dom lub #mieszkanie
- własny #samochod lub #samochody
- wyjazd na #wakacje przynajmniej raz w roku
pokażmy innym spod tagu #przegryw #twnogf #stulejacontent że są w mniejszości. Jest dla nich jeszcze szansa i przyjdą lepsze dni!
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lelkomtu: wiejski styl życia w mieście, taką nazwe na tego typu podejście wymyśliłem. Nie rozumiem co skłania ludzi do dzieci przed 30rokiem życia, #!$%@? wojny nie ma, rolnictwo w tym kraju marne. Kataklizmy w ogóle prawie, głodu też nie ma. No #!$%@? ani to logiczne ani przemyślane. w wieku 25lat to człowiek głupi jak taboret.
  • Odpowiedz
rodzenie dziecka to tylko skazywanie go na cierpienie tego świata


@xVolR: no właśnie pięknie reprezentujesz całe środowisko przegrywów. Leć to powiedzieć Mamie, że "po co Cię skazała na cierpienie tego świata"
  • Odpowiedz
@Lelkomtu: wojny, choroby to nie są cierpienia? Nie trzeba być przegrywem, żeby stwierdzić że ten świat #!$%@?. Żyjąc wiem, że kiedyś umrę, że doświadczę śmierci mojej rodziny, że kiedyś stracę wszystko. Więc tak gdybym miał wybór żeby się nie urodzić to bym tak wybrał, bo nie chcę doświadczać żadnych z tych rzeczy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Lelkomtu 1 żona, 2 dzieci, 2 samochody, własny dom, wakacje często ale tak 3 4 noce, tygodniowe max raz w roku. Choć większość udzielających się pewnie nie spełnia 1 warunku, przez co fakaja że żona dziecko to oznaką #!$%@? a nie #wygryw
  • Odpowiedz
@mysz0n: witaj w klubie ustatkowanych wygrywów! Niestety kto nie zaznał wiernej miłości i uśmiechu własnego dziecka ten nie wie co to pełnia szczęścia.
  • Odpowiedz
@Lelkomtu: Załapałem się na wszystkie punkty, ale wyjazdy z racji zawodu(prowadzę biuro podróży) to raczej praca niż relaks... Mimo wszystko dam plusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lelkomtu: nie zapierdzielam w pocie czoła, to raczej działalność w której nikt mnie nie zastąpi. Z jednej strony dwa mieszkania bez kredytu z drugiej może 4 razy na wakacjach przez ostatnie 11 lat.
  • Odpowiedz