Wpis z mikrobloga

Co się właśnie #!$%@?ło xD

Przeszłość:
-bądź wczoraj u ciotki, od której nieoficjalnie dowiadujesz się, że kuzynka poprosi cię o bycie chrzestnym dla gówniaka

Czasy współczesne:
-kuzynka wbija
-ściąga kurtkę i pyta czy weźmiesz od niej gówniaka
-bądź śmieszkiem poza kontrolą
-powiedz, że nie lubisz dzieci
-na pytanie dlaczego odpowiedz


-kuzynka szybko wypija herbatę i wychodzi, bo wpadła tylko przejazdem
-kto nie musi już teraz zbierać na quada?
???
-JA
-profit

-Edit: chwilę temu dostajesz smsa od męża kuzynki
-o treści: "XD"
-widmo quada powraca...
#heheszki #bqpoweopowiesci #truestory
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drugie nawet nie musi być tego samego wyznania.


@kasiknocheinmal: To mnie teraz zmartwiłaś xD

to się tak nie da, bierzmowania udziela biskup, chyba, że akurat proboszcz miał wizytację..


@hu-nows: Da się. Tata załatwił chrzest, pierwszą komunię i bierzmowanie jednego dnia. A dach na kościele do dzisiaj błyszczy.
  • Odpowiedz
temat jest na chwilę obecną podsumowany i zamknięty. Już nie mieszkam tam, ale nie dochodzą mnie żadne słuchy o anomaliach.


@BQP: o co chodzi? Nie znam sprawy a zaciekawilo mnie
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich: @Przekopowiec: Mi wcale nie chodziło o to, żeby nie być. Po prostu włączył mi się tryb śmieszkowania i palnąłem głupi tekst :) A żart z quadem miał troszkę podbić opowieść, żeby się nie skończyło tak z dupy :D
  • Odpowiedz
@BQP: ale czemu quad? ja na komunię dałem skromną gotówkę, grę edukacyjną i Pismo Święte. Za rok druga, za jakieś pięć trzecia. Wystarczą zdrowe relacje w rodzinie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BQP: JPRD jakie podchody. Miałem taką sytuację to po prostu powiedziałem że nie bo nie praktykuje nie wierzę i raczej się nie nadaje. Wszystko było git i poprosili kogoś innego.
  • Odpowiedz