Wpis z mikrobloga

Mirki nie wiem co się stało ale właśnie wybudziłam się ze snu, obudzily mnie krzyki proszenia o pomoc płacz dzieci i darcie się. Zawiadomiłam jak najprędzej policję cała się trzęsę bo trzaski są tak silne i tak głośne... ()
Super #swieta #sasiedzi
  • 146
  • Odpowiedz
TAKŻE NIGDY ALE TO NIGDY POD ŻADNYM POZOREM NIE DZWOŃ NA POLICJE NA SĄSIADÓW


@cagedindreams: Ostra patola. Naprawdę myślisz, że ktoś się wystraszy twojej historyjki, Sebku? xD

W dzisiejszych czasach nie wystarczy być "synem prokuratorki", trzeba być jeszcze synem odpowiedniej prokuratorki. Poza tym na każdego znajdzie się grubsza ryba, która tylko czeka na pretekst, żeby się go pozbyć. Także liścik z informacją "poziom wyżej" i nagle pani prokurator gówno może
  • Odpowiedz
Macie mózgi przeżarte wykopem.


@cagedindreams: Wnioskując po ADHD w komentowaniu i wrzucaniem dziwnych, niepasujących do kontekstu stwierdzeń typu "Świat nie jest czarno biały jak wy uważacie.", to ty masz mózg przeżarty, ale czymś innym.

Zresztą zajrzałem na twój profil i przywitało mnie piękne "GANGSTA RAP MADE ME DO IT". Także pozdro z fartem Sebku. Jak tam FAS, zmalau urus?
  • Odpowiedz
@cagedindreams ja jak dzwoniłam w przypadku przemocy domowej u sąsiadów to powiedziałam pani operator, że nie chce być w to zamieszana (chociaż podałam swoje nazwisko i numer mieszkania, żeby im drzwi do klatki otworzyć) i ona od razu zaznaczyła, że przyjmuje zgłoszenie anonimowo. aczkolwiek żyję już na tyle długo na tym świecie by wiedzieć, że to co napisałeś to wcale nie są jakieś brednie, smutne
  • Odpowiedz
@Zawsze_wruce

#!$%@?, mówisz o wpieprzaniu się w rodzinne sprawy przy dzieciakach które są świadkiem patologii? W łeb się #!$%@? prawilniaku, na tyle mocno żeby Cię leczyli też za moje pieniądze.
  • Odpowiedz