Wpis z mikrobloga

Wiem, że to nieprawdopodobne ale to nie bajt..
Byłem z moja EX 3 lata. Potem zerwaliśmy. Ona na lata zniknęła w ogóle. Nazwę ją roboczo Ania Kowalska.
Od czasu do czasu wpisywałem sobie jej imię i nazwisko na FB, chciałem zaspokoić ciekawość co u niej słychać, zobaczyć jak wygląda itd..
Za każdym razem gdy wpisywałem dane Ani, wyskakiwała dziewczyna z mojego miasta, TEŻ Ania Kowalska. Przez pierwszy rok nie zwracałem zbytnio na nią uwagi. W końcu zacząłem podświadomie rejestrować jak dorasta, idzie na studia, jak zmieniają się jej zainteresowania, jakiego ma psa, gdzie jeździ na wakacje itd. Wszystko przypadkiem, gdyż pojawiała się w wynikach FB jako pierwsza na liście...
Skrótowo - po czterech latach zakochałem się, wyszło, że chodzimy do tej samej szkoły językowej.
Jeszcze bardziej skrótowo, zapoznaliśmy się, chodzimy na randki. Tydzień temu ja pocałowałem. O byłej zapomniałem dawno temu, a na nowej Ani bardzo mi zależy. Pytanie, czy mam jej powiedzieć, że ona nazywa się tak samo jak moja dawna EX? Przecież to mega abstrakcja, dla mnie sprawa jest zamknięta, ale Ania może uznać, że jestem świrem.
Naprawdę nie wiem co robić, szukam najlepszego rozwiązania.

#zwiazki #rozowepaski #pytanie #randkujzwykopem #problem
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W takiej sytuacji pozostaje Ci zerwac i znalezc nowa dziewczyne, ale upewnij sie ze nie nazywa sie tak samo. Zartuje, nie rob tego.
  • Odpowiedz
@UZNANIE-2863-PLN: no i po c--j chcesz to powiedzieć? mozesz to zrobić jak już będziecie parą, a nie teraz. widocznie robisz wszystko żeby to z----ć. no, ale nie ma sie co dziwić, skoro masz tutaj konto xD
  • Odpowiedz