Wpis z mikrobloga

Mireczki a jak tam wasze postanowienia noworoczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
2018 miał być ostatnim rokiem z "kilogramowymi" celami i postanowieniami.
2,5kg zabrakło do zrzucenia "połowy" siebie
Patrząc na tą lepszą stronę:
- zmieniłam rozmiar z 50/52 na 36
- nie dostaje już zadyszki wchodząc na 2 piętro
- zużywam połowę mniej kosmetyków do ciała
- milion monet zaoszczędzone na makdonaldzie, czipsach i batonach

2017+2018 105kg -> 55kg - wykonane
2019 55kg -> 47kg - cel

Proszę trzymać kciuki, żebym za rok wrzuciła podobny wpis - tym razem z nagłówkiem "definitywny koniec redukcji w moim zyciu" :D

#chwalesie #dieta #oswiadczenie #bekazgrubasow #odchudzanie #wygryw
Balderij - Mireczki a jak tam wasze postanowienia noworoczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)? 
2018 miał...

źródło: comment_xGI086QakitEcSWILNouMhpKcAsxeGsU.jpg

Pobierz
  • 238
  • Odpowiedz
@Balderij: czy Twój niebieski wie o wykopie i za kilka tygodni napisze na anonimowych "akceptowałem ją jaka była, a jak schudła to odeszła z chadem, który nawet jej nie szanuje"?
Plus po co instalować sobie kawałek plastiku? Nie wystarcza Wam, że malujecie sobie inną twarz?
  • Odpowiedz
@Balderij: jakie zmiany w psychice, preferencjach i tak dalej po schudnięciu? Bo na pewno przeskok z bycia olewaną w najlepszym przypadku do bycia pożądaną nie pozostał bez wpływu na psyche.
Plus chęć jakaś zemsty za złe traktowanie? Jakiś może eksperyment społeczny?
  • Odpowiedz
@Onimusha: co XD? Teraz to się cieszę, że mogłam sobie wybrac najlepszego z kandydatów, a nie brać bo ktoś mnie chciał. Jedyne jak się mszcze, to sprowadziłam do parteru kilku, którzy kiedyś na mnie nie zwracali uwagi, a po schudnieciu byli pierwsi do randki bo ah ale masz super charakter zawsze się w tobie bujalem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Balderij: z drugim bym się zgodził (chociaż dobija mnie bierność kobiet), a to pierwsze zdanie... Kiedyś na joemonster facet opisywał jak się poświęcał chorej na białaczkę partnerce, podcierał nawet jej tyłek, a jak wydobrzała to najpierw zaczęła się puszczać z trenerem w siłowni, a potem do niego odeszła.
Podobno (ostrożnie, redpill) facet jak w pół roku nie zaczyna planować miłości, to po prostu szuka lepszej i potrafi zwodzić kobietę dekadami i
  • Odpowiedz
@Moris299: dla mojego wzrostu - 155cm - do 44kg jest waga w normie
@alcest: tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Onimusha: nie dyskutuje z żadnymi "faceci to, baby tamto". Każdy ma swoje doświadczenia, swoj tok myślenia, swoje błędy za sobą i wieloletnią naukę obcowania z drugim człowiekiem, obciążenie psychiczne i tak dalej. Każdy jest indywidualny, inny, inaczej podchodzi do tego tematu
  • Odpowiedz
@misieklws: mam już swojego mireczka ale dziękuję :)
@CaleZycieZielony: za mało to dopiero 43 zgodnie z BMI i tak dalej. Ja nie mogę oddawać krwi z innego powodu niestety

@JEST-SUPER: oczywiście, że nie :D ciuchy leżą w piwnicy do utylizacji
@dyniel: nie mogę oddawać z innego powodu, a 59 to za dużo. Nadal mam odstający brzuch i grube uda, ramiona
@sumieniem: przyjmować mniej kalorii, niż organizm potrzebuje,
  • Odpowiedz
@orzelek76: jasne, proszę bardzo. Mniej żreć to schudną.
@Xeft: tak, terapia behawioralno-poznawcza + krótki epizod farmakoterapii ostatnio

@spawngdapl: @UltimateCraving: @kacman90: lat 24, skóra #!$%@?. Ale liczyłam się z tym. Nie przez to konkretne odchudzanie, tylko przez poprzednie wahania wagi związane z zaburzeniami odżywiania, czy bym schudła czy nie skóra i tak jest #!$%@?. @Kacman90:
  • Odpowiedz