Wpis z mikrobloga

@AurenaZPolski: jego wina, że jest #!$%@? i ma wygórowane wymagania. #!$%@? i brzydką mordą nie wyrwie dziewczyny 9/10 (poza tym niech szuka na swoim lvlu, będzie łatwiej). Jeśli zniweluje choćby jeden z tych czynników ma już większe szanse. Ciekawe na który z nich ma wpływ?
Jego najmniejszymi problemami są wzrost i facjata. To #!$%@? wyklucza go z życia normalnych ludzi. Oczywiście ma ciężej niż wygadany chad, ale nie jest to niemożliwym.
Dobrze by było gdyby wszystkich tych "eksperymentatorów" zbanowali.


@DrKittens: Ziomuś, nie chcesz, nie czytaj, ale wolność słowa powinna jednak obowiązywać - no ale to wykop, taki mamy klimat, że jej nie ma.
Poza tym dobra beka z tego jest.
@kfiatek_na_parapecie nikogo nie obchodzi czyja to wina, nikt nie będzie traktowany delikatniej przez społeczeństwo bo miał #!$%@? dzieciństwo, ma #!$%@? ryj, czy #!$%@? wie co jeszcze
Myślisz że jak ktoś w towarzystwie siedzi cicho, i pół godziny musi się w sobie zbierać żeby poprosić o wodę, to inni uznaja, że trzeba to przeżyć bo miał ciężkie dzieciństwo, czy raczej powiedza że więcej nie chca spędzać z nim czasu?
Każdy ma życie jakie
oni są już wytresowani od najmłodszych lat przez matki, przedszkolaki, nauczycielki


@kubica941: zauważyłem to na przykładzie jak matka próbowała uczyć moich młodszych braci że "kobiety są najważniejsze, trzeba im usługiwać..." I tak dalej ale na szczęście młodzi wolą mnie słychać ( ͡ ͜ʖ ͡)
Myślisz że jak ktoś w towarzystwie siedzi cicho, i pół godziny musi się w sobie zbierać żeby poprosić o wodę, to inni uznaja, że trzeba to przeżyć bo miał ciężkie dzieciństwo, czy raczej powiedza że więcej nie chca spędzać z nim czasu?


@Cisi: znam sporo osob, ktore w towarzystwie siedza raczej cicho, a sa bardzo wartosciowymi osobami, z ktorymi ludzie, lepiej ich poznawszy, chetnie sie zadaja, wiec porownanie z dupy
@Choir myślę że rozumiesz jaki typ osoby miałem na myśli, typ człowieka kompletnie niezintegrowanego ze społeczeństwem, który nie odzywa się bo nie ma zdania na żaden temat
Znam sporo cichych osob, które mimo wszystko nadają się do wyjść większą grupa, więc może po prostu nie sprecyzowałem o czym mowa
@KufDrahrepus: #!$%@? mać.

Po pierwsze- sam na wykopie pisałem o dyskryminacji mężczyzn

Po drugie - czy zostały ukarane kobiety które stworzyły nieprzychylne prawo?

Po trzecie- myslalem ze cywilizacja europejska juz kilka tysiecy lat temu zrezygnowala z odpowiedzialnosci zbiorowej :)