Wpis z mikrobloga

Mirki, trochę lipa jak z żoną umawialiśmy się, że w tym roku nie dajemy sobie prezentów, ale ja i tak kupiłem jakieś słodycze i pierdoły za 50 zł, żeby coś pod choinkę było a w domu czeka na nią nowa suszarka do ubrań za 2700 zł i wyremontowana potajemnie pralnia (żona uwielbia robić pranie) w nowym domu a w zamian nic od niej nie dostałem, bo przecież miało być bez prezentów w tym roku, bo dzieci, nowy dom, remont itp wydatki.

#wigilia #zalesie
  • 58
  • Odpowiedz
@pablo397: No ona pewnie też się głupio poczuła jak się wywiązała z umowy a ty i tak jej coś kupiłeś a ona nic. A poza tym to suszarka do ubrań i wszelkie inne wspólne AGD do wspólnego domu to nie prezent xD
  • Odpowiedz
@to_juz_przesada: nie wiem dlaczego, ale zawsze jak natrafiam na Twoj komentarz to w myslach je wypowiadam jak Hermiona.
Pasuje ta postac do Twojego profilu, bo lubisz miec takie ciete zgryzliwe odpowiedzi :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@gosurosu: Mozna Ja CZASEM lubie kosic trawe ;)Niby obowiazek a czasem mam z tego frajde zwlaszcza od kiedy mam kosiarke z koszem i napeden a juz na traktorku kumpa to odjazd! Moze zona niebieskiego ma tak z praniem :p
  • Odpowiedz