Wpis z mikrobloga

Normiki piszą że dla przegrywa szokujące to, że dziewczyna chce uprawiać seks z przystojnym kolesiem. Tak samo dla normików z #kladiusz #tinder widzę szokujące jest to, że ktoś kto jest całe życie poniżany, obśmiewany, izolowany, wyszydzany, traktowany jak gówno, bez jakiejkolwiek bliskości emocjonalnej, erotycznej, uczuciowej, chociaż odrobiny zrozumienia i poczucia jakieś więzi z kimś, akceptacji - że takiej osobie #!$%@? i zaczyna być sfrustrowana. Ja sam osobiście nigdy tego nie popierałem i nigdy nie będę popierał, ale jeśli ktoś nie jest tylko baiciarzem a prowadzi takie życie jak wyżej napisałem, to nawet się nie dziwię, serio.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #depresja #feels #zalesie #gownowpis
  • 23
  • Odpowiedz
@PannaYa: Spotykalem sie z kilkunastoma kobietami. Licze czas odkad skonczylem 18 lat, to co w szkole olewam, bo bylismy dziecmi (ale tam tez sie dzialo). Mysle, ze doswiadczenia z obca plcia mam sporo wiecej niz 3/4 osob w podobnym wieku. Wiem do czego zmierzasz. Etap wprowadzania zmian w sobie juz przerabialem. Nawet psychoterapia byla. Po tym wszystkim poznalem kobiete, ktora tez nie miala najlepszego zdania o laskach i jakimś cudem zauwazala
  • Odpowiedz
@Gilbert_Prukwa: jaki problem poszukać jakiejś w młodszej? Sama sobie aktualnie ogarnęłam młodszego, i mówiąc to jako kobieta to jest to nie lada wyczyn coś takiego zrobić. A też mam 26 lat. Z resztą sama kiedyś nie posądziłabym siebie o taką bezproblemowość w nawiązywaniu relacji z facetami, bo jeszcze do 21 roku życia byłam na tyle nieśmiała, że nawet myśl, że będę mieć kogoś była niemożliwa. A dziś babki patrzą na mnie
  • Odpowiedz
@PannaYa: No cóż, ja po 1, 2 czy 5 akcjach też nie generalizowałem. Problem w tym, że mógłbym napisać tego z 50. To bije po oczach, bo zwyczajnie zawsze się wmawiało facetom, że są tymi złymi. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to wynika w dużej mierze z rynku matrymonialnego. W naszym wieku jest przepotężna nadwyżka facetów. Więcej kobiet wyjeżdża z kraju, więcej facetów przyjeżdża. Do tego masa 20 latek bierze starawych
  • Odpowiedz