Wpis z mikrobloga

Normiki piszą że dla przegrywa szokujące to, że dziewczyna chce uprawiać seks z przystojnym kolesiem. Tak samo dla normików z #kladiusz #tinder widzę szokujące jest to, że ktoś kto jest całe życie poniżany, obśmiewany, izolowany, wyszydzany, traktowany jak gówno, bez jakiejkolwiek bliskości emocjonalnej, erotycznej, uczuciowej, chociaż odrobiny zrozumienia i poczucia jakieś więzi z kimś, akceptacji - że takiej osobie #!$%@? i zaczyna być sfrustrowana. Ja sam osobiście nigdy tego nie popierałem i nigdy nie będę popierał, ale jeśli ktoś nie jest tylko baiciarzem a prowadzi takie życie jak wyżej napisałem, to nawet się nie dziwię, serio.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #depresja #feels #zalesie #gownowpis
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hauser15: Pewnie, ale taka osoba nigdy nie powinna śmieć twierdzić, że nie miała wyboru stać się kimś bardziej atrakcyjnym dla kogoś i tym bardziej dla siebie. Lepiej być dla siebie krytykiem niż hejterem.
@hauser15: Nie trzeba byc spierdoxem by byc robionym w wuja przez durne baby w tym kraju. Sam umawialem sie z ok 8-9 laskami, ktore potem okazywaly sie zajęte. A wiec robiły w uja swoich obecnych partnerow. Czesc z nich potem do nich wróciła jak gdyby nigdy nic. Sam mimo powodzenia tez zostalem zrobiony w chooja. Potem sie dziwic, ze faceci sie wkurzaja. Ale no nie, uslyszysz, ze miales pecha, ze to
@Gilbert_Prukwa: albo za mało świata zwiedziłam, albo za mało ludzi znam ale nigdy nie miałam okazji zderzyć się ze światem jaki wy kreujecie na wykupie. Ze wszystkich dziewczyn jakie znałam, żadna nie pasuje do waszych opisów także nie wiem w jakim wy się towarzystwie obracacie. Jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że Tinder nie jest dla was, bo nie potraficie z niego skorzystać i na jego podstawie wyrabiacie sobie
@PannaYa: Nigdy zadnej laski nie poznalem przez zaden tinder. Ale ciekawe rozumowanie. Zalozmy, ze znam laski tylko z tindera. I Twoim zdaniem fakt, ze zdradzaja swoich facetów za jego pomoca juz jest ok? Czyli ktos, kto nie lubi dawac sie oszukiwac jest zniewiescialy? Widze standardowa linia obrony. Widze czuly punkt, czyli jednak chyba cos Cie z nimi laczy. Wiesz co jest najciekawsze? Ze W S Z Y S T K I
@Gilbert_Prukwa: zostawię Twoje przemyślenia bez komentarza, bo już wcześniej napisałam, że nie obracam się w takim towarzystwie i nie poprę Twoich spostrzeżeń.
Myślę, że dobrze, że się tym ze mną podzieliłeś. Gdy przyjdzie do mnie kiedyś znajoma o poradę jak znaleźć sobie faceta, powiem krótko by patrzyła na wygląd - zmniejszy statystycznie szansę, że facet ten może mieć jakiś problem z psychiką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lecę
@PannaYa: Oczywiście, ze zostawisz. Poparcia nikt nie oczekuje, bo to nic nie zmieni. Ja o dziwo zmienialem miejsca zamieszkania, studiowalem dwa kierunki, pracowalem w różnych miejscach i laski byly takie same. Wypierasz to tak samo jak te wszystkie watpliwej jakości przypadki. Bo Tobie to po prostu pasuje. Pewnie, ze nie zdradzasz. Ty pewnie tez musialas tylko pomyslec o sobie (hehe) i odeszlas. A ze do innego? Mentalnie juz nie bylas z
@Gilbert_Prukwa: po co piszesz mi o tym co w życiu robiłam skoro ani razu ci tego nie zdradziłam?
Byłam w 3 związkach, 2 poprzednie skończone przez faceta, a ty snujesz mi tu opowieści o mnie, czego ja nie robie o Tobie xD Masz kolego duży problem.
@Gilbert_Prukwa: no nie wiem, to co myślę zaprowadziło mnie do tego, że mam z kim żyć i to, że faceci mnie porzucali nie sprawiło, że zaczęłam obwiniać mężczyzn o wszystkie swoje frustracje xD I nie mam problemu ze swoim życiem, bo poradziłam sobie z problemami a nie pielęgnowałam je, wyszukując ich na siłę we wszystkich dookoła. I powiem Ci, że rozumiem, że możesz dzisiaj tak patrzeć na świat, będąc młodszą i