Wpis z mikrobloga

@tomek860827
Ja swoje auto zamówiłem pod koniec października tego roku. Termin mam na maj i mam nadzieję, że tak też będzie. W moim przypadku to nie VAG, więc może tam sytuacja inaczej wygląda.
  • Odpowiedz
Osobiście bym Skody nie kupił, ale nawet się prezentuje. Przez te opóźnienia masz teraz prezent pod choinkę :p a zazdrosnymi Mirkami-znawcami się nie przejmuj. Ważne, że Tobie się podoba...
  • Odpowiedz
  • 6
Szczerze ? Mimo że poruszam się vagiem dla mnie te auta od lat nie zmieniają się stylistycznie praktycznie wcale. Miesiąc temu ojciec stał przed wyborem nowe VW Polo, Skoda Rapid i C3 aircross i mimo wrodzonej nienawiści do Francuzów namówiłem na C3 aircrossa. I coraz bardziej przekonuje mnie stylistycznie ta marka bo wśród szarego otoczenia na ulicy mocno się wyróżnia.
  • Odpowiedz
@tomek860827: gratulacje Mirku, niech jeździ. Sam odebrałem Skodę w połowie tego roku z salonu i śmiga aż miło. A zazdrośnicy d--a cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°) wracać do wypierdzianych golfów od Turka xD
  • Odpowiedz
@Przedmidorrr: Na autostradzie z tempomatem na 150 wyszło 8l. Przy takiej standardowej przelotówce na krajowej na trasie 100 km, wyszło 6,5l, więc do 6 spokojnie się zejdzie. Ja zazwyczaj spokojnie jeżdżę, więc chciałem ekonomiczny silnik i taki chyba będzie. A pod nogą też nie brakuje w sumie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tomek860827: no to Panie nie wiem jak to tak, bo Rapida zamówiliśmy miesiąc, dwa temu i przyszedł z tydzień temu. Octavia zamawiana w tym samym czasie będzie zaraz po sylwku.
  • Odpowiedz
@tomek860827 piękne autko, nie dla golfiarzy zbierających na jakiegoś sport-ulepa ( ͡º ͜ʖ͡º) A te światła lubi się albo nienawidzi. Sam się zbieram do jakiejś Skody, niech dobrze służy!
  • Odpowiedz