Wpis z mikrobloga

WYKOP uczynił, że tegoroczne święta dla mojej córki Pauliny, chorującej na ciężką postać stwardnienia rozsianego, będą świętami szczególnymi i wyjątkowymi. A to za sprawą wielu z Was, ale po kolei :) Jak wiecie zbieramy pieniądze na terapię komórkami macierzystymi, to ostatnia nadzieja na poprawę zdrowia Pauliny. Ale życie mojej córki to również zwykłe codzienne problemy, takie jak samotność (większość znajomych zapomniała o niej) oraz borykanie się z ograniczeniami wynikającymi z choroby. Spędza całe dnie w domu, zazwyczaj w swoim pokoju, który stał się jej niemalże całym światem. I oto zadziałała magia Wykopu ( ʖ̯) Za sprawą Mirka @robertx który rozkręcił akcję z pisaniem kartek i listów świątecznych, Paulina otrzymała ich całe mnóstwo, a otwieranie ich i czytanie dało wiele radości nie tylko jej samej ale i całej naszej rodzinie. Były kartki z całej Polski ale również z zagranicy. Znalazły się też drobne upominki: słodkie, bony zakupowe, zestaw do pisania itp, a także kalendarz z autografem znanego kierowcy rajdowego Kajetana Kajetanowicza :) Ale była też mega świąteczna BOMBA, którą widać na zdjęciu za Pauliną ( ʖ̯) Z inicjatywy jednego Was (prosił o anonimowość) oraz grona jego najbliższych znajomych, w tym jeszcze jednego Mirka, którzy postanowili, że zrobią tym razem prezent rzeczowy, który umili mojej córce życie, Paulina otrzymała wymarzony prezent - ogromny 58'' TV. Paulina ma m.in. pozagałkowe zapalenie nerwu wzrokowego, co znacznie zniszczyło wzrok, a więc duży TV to naprawdę znakomity prezent, za który dziękujemy z całego serca. Cała nasza rodzina jest jeszcze w szoku....Jeszcze raz wszystkim dziękuję życząc Wam w imieniu całej mojej rodziny Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku Jeśli kogoś interesuje sytuacja mojej córki to zapraszam na jej stronę, również wykonaną przez jednego z Was.. http://pomagamypaulinie.pl/ lub na https://zrzutka.pl/pwfh78 ( można grosika wrzucić do skarbonki )
#robertt1969 #pomagamypaulinie #ladnapani #pokazmorde #wykop #zdrowie #swieta #ciekawostki
r.....9 - WYKOP uczynił, że tegoroczne święta dla mojej córki Pauliny, chorującej na ...

źródło: comment_P1XdaIoaIQ73ymEit3Bi8GYy5BgTXnB6.jpg

Pobierz
  • 175
  • Odpowiedz
@robertt1969: Życie jest takie niesprawiedliwe... Ostatnio coraz bardziej daje mi to znać, ale widząc takie problemy jak Wasze, te moje to przy nich nic :( W każdym razie miło widzieć radość i dobro, mimo wszystko! Dorzuciłem też coś od siebie, niewiele, ale zawsze coś.. Jak będę miał możliwość z pewnością powtórzę. Wszystkiego najlepszego!
  • Odpowiedz
@robertt1969 super, strasznie fajnie to wyglada :) troche wstyd bierze ze to inni takie prezenty zorganizowali ale coz :) nie bardzo rozumiem jak Twoja corke mogli opuscic przyjaciele... widocznie tacy to byli przyjaciele, wiec moze to i lepiej. Pewnie choroba to niezle sito na dobrych ludzi. No i przepraszam, nie moge sie powstrzymać, ale Paulina to piekna dziewucha :) trzymajciensie jak najcieplej i Wesolych Świąt
  • Odpowiedz