Wpis z mikrobloga

Moi drodzy, jest niedziela, niestety nie uciekniemy od tego. Powiedzcie mi jedną rzecz, pokażcie mi palcem kto wymyśla te wszystkie rymowane śmieszniulkie życzonka #!$%@? na święta, KTO. Napisałby trzy słowa od siebie, wiesz ale szczerze. NIE.
Musi być wyścig, między wujkiem Robertem i wujkiem Wieśkiem, który z nich #!$%@? wyśle bardziej rymowane i bardziej śmieszne te życzenia, bo przecież święta to nie szczerość, nie. To jest zaznacz wierszyk, #!$%@?, wyślij do wielu, 120 osób ten samym hurtem i jest OGIEŃ, wszystkim złożyłem! Wszystkim #!$%@?, wiesz co jest.

Ja bym wolał dostać 5 słów, słownie pięć, ale szczerze: Siema Salmoniasty, ty stary kwaśny bucu, wesołych świąt Ci życzę. Takie życzenia mają dla mnie jakąś wartość, rozumiesz, ktoś przynajmniej coś napisał od siebie... NIE
Uwaga, czytam, dostałem dzisiaj rano:
,,Dużo śniegu! Smacznej rybki! Lekkiej i niegroźnej chrypki! Życzy Jurek."

POWIEDZ MI JUREK JEDNĄ RZECZ.

Mieszkasz od zawsze w Krakowie, tak jak ja, nie wyprowadziłeś się i ty Jurek, życzysz mi dużo śniegu dzisiaj. Wstałeś dzisiaj rano, popatrzyłeś za okno i ty mi życzysz DUŻO ŚNIEGU ( #krakow #pdk). No tak, w końcu jak nie będzie śniegu, TO NIE MA ŚWIĄT, TO JA WYCHODZĘ. I faktycznie Jurek, masz rację. Żeby ta rybka była smaczna mamo!! Bo jak nie!!! to ja #!$%@? krzesłem i wychodzę z wigilii. Bo sie musi spełnić, takie szczere to były życzenia. Jeszcze chrypki mi życzy! Ale lekkiej i niegroźnej, pdk. No, to albo mi życzysz Jurek, żebym się #!$%@?ł przy rodzinie, gdzieś tam na czworakach, śpiewał, rzygał, rano miał kaca - to dzięki bardzo Jurek! Albo to jest takie wiesz, trochę bądź chory, takie: Wiadomo co ci w dupe Salmoniasty, ale tylko do połowy bo ja tam nikomu źle nie życzę!

#swieta #wigilia #zyczenia #zalesie #zakazdymrazem #gownowpis #dziki
  • 6
@salmonistasty: dziękuje bardzo za życzenia. A Tobie życzę
cudownych radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Aby przy Wigilijnym stole dzieląc się oplatkiem nie zabraklo swiatla i ciepla rodzinnej atmosfery. Niech zagości mądrość i zgoda, usmiech i dostatek. By w tę magiczną Noc Dzieciątko zagoscilo posrod Was. Przesylam usciski i bialy oplatek