Wpis z mikrobloga

#rozdajo
CZYTAJ DALEJ.

Do wygrania 3 opłacone pizze z pyszne.pl (albo jakieś inne dania do 40zł). Warunek?
Zaplusuj ten wpis i weź udział w ankiecie. Robię to tylko dlatego, żeby zamknąć temat dla przegrywów, to czysty eksperyment, ale trochę lżejszy od tych, które przeprowadza @janusz_pol.

CO NAJBARDZIEJ ODSUWA DZIEWCZYNY OD CHŁOPAKÓW?
#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #rozwojosobistyznormikami #depresja #ankieta

CO NAJBARDZIEJ WPŁYWA NA BYCIE PRZEGRYWEM?

  • OGLĄDANIE ANIME. 15.5% (303)
  • WAGA PONAD 110KG. 30.2% (590)
  • RUSKA MORDA. 12.2% (238)
  • WZROST PONIŻEJ 180CM. 6.0% (117)
  • KONTO NA WYKOPIE. (TYLKO W WYPADKU BORDO) 5.5% (107)
  • BRAK KASY. 11.1% (217)
  • WRZUCANIE MLM'ÓW NA FACEBOOKU. 4.9% (96)
  • BRAK NORMALNYCH ZNAJOMYCH. 14.7% (288)

Oddanych głosów: 1956

  • 29
@vovo: Nie oglądam anime i gardzę nim. Ważę 90kg przy wzroście 194cm. Morde mam nie ruska. Gardzę mlm i nie mam FB. Znajomych dalszych jakiś mam, w miarę normalnych. Pieniądze, niestety tylko trochę powyżej średniej krajowej. Wychodzi na to, że jestem przegrywam przez wypok.ru bo od ponad 10 lat tu siedzę i tkwię w #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Na bycie przegrywem najbardziej wpływa "po prostu" #!$%@? charakter np. mizoginia, kierowanie się tylko i wyłącznie stereotypami, zupełny brak kontroli nad emocjami, duża desperacja we wszystkich aspektach życia...


@PanzerPantherka: pomyliły ci się przyczyny ze skutkami.

Na bycie przegrywem najbardziej wpływa to, czego nie kontrolujemy - otoczenie, wychowanie, geny (i m.in. wynikający z tego wygląd, chociaż to w najmniejszym stopniu). Ponad wszystki - jeśli rodzice nie zadbali o to, by dziecko miało
Po prostu zależy to od poszczególnych przypadków.


@PanzerPantherka: czyli czynników, na które "przegryw" sam wpływu nie ma. Sama nienawiść do innych bierze się potem z tego, że inni dostają "z automatu" coś, na co "przegryw" ciężko pracuje i zazwyczaj bez rezultatu, a otoczenie zrzuca za to winę na niego.
ale to nie oznacza, że osoby, które mają w życiu trudniej koniecznie wykształcają te negatywne cechy jak np. nienawiść do wszystkich kobiet


@PanzerPantherka: ba, większość "przegrywów" w moim otoczeniu była uprzejma dla kobiet - ewentualnie w zamian byli przez nie traktowani jak gówno, więc mogli w sobie wytworzyć uzasadnioną (w ich mniemaniu) mizoginię. I wcale nie mieli w życiu trudniej niż inni, po prostu wrodzone cechy charakteru + inna relacja z
@vovo: Moim zdaniem #przegryw taki prawdziwy to promil ludzi tu będących to zlepek plag egipskich.
Wygląd - syfy, pryszcze, u fryzjera był u komuni ostatnio, brak zębow/zółte dziurawe zęby oczywiście krzywe, zapuszczone paznokcie,wąsik dziewczy, twarz paskudna -1/10 ;P
Waga albo oświęcim albo michelin.

Ubiór - brudny,dziurawy, za mały/za duży, niedobrany, śmierdzący, w jakimś stopniu chroniący dziewictwo - fedora/koszulka z przypałowym anime(jakieś loli czy ki #!$%@? xD)/bombery .

Zachowanie: brak danych obiekt