Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam wszystkich z tagu #zycietruckera
Piszę z anonimowych, bo kilka osób z firmy mnie kojarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chodzi mi po głowie zmiana #praca
Teraz jeżdżę raczej po Polsce, czasem jakaś LT CZ czy SK wpada. Ogólnie każdy weekend w domu, a jeśli jeżdżę po kraju, to i w środę wpadam do domu i zjazd w piątek.
Jazda zgodnie z przepisami, bez przegięć. Kasowo wyliczyłem sobie średnio z roku 5200pln za miesiąc plus co miesiąc dochodzi około 500-600 PLN diety (płacą 30 za dobę) Składki od wszystkiego. Byłem 3miesiace na L4 to dostawałem 4500pln
Teraz kilka minusów
Mam po kilkanaście punktów rozładunku, towar wydaję sam i trzeba się czasem nagimnastykować, co coraz to częściej czuję w plecach (czasem w tygodniu przerzucam 3-4 tony towaru)
Atmosfera w firmie jest raczej tragiczna (stare pierdziele kombinują żeby tylko dostać najlżejszą trasę, a Ty #!$%@?)

Teraz do sedna
Chodzi mi po głowie powrót na międzynarodówkę 3/1 lub 2/weekend
Jazda u zachodnich przewoźników odpada niestety.
Co Wy myślicie o tym??
#bekaztransa #transport #spedycja #ciezarowki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży

Co myślicie???

  • Nie kombinuj, bo masz dobrze. 46.5% (20)
  • Szukaj czegoś lepszego. 53.5% (23)

Oddanych głosów: 43

  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli tak finansowo wychodzi i normalne weekendy to w sumie nieźle. Też tak jeżdżę od pół roku z tym, że spedycja ciśnie na robotę więc często mam powrót sobota wieczór albo wyjazd w niedzielę i trochę mnie bolą te krótkie weekendy. Akurat dużo rozładunków i załadunków mi pasuje. Jeżdżąc w długie trasy całymi dniami tylko siedząc czułem się jakbym gnił od środka a tutaj forma jest xD Co do
  • Odpowiedz