Wpis z mikrobloga

@IntruderXXL: nie ma co dyskutować, nagrywane od góry i od przodu wyglądało tragicznie ale po to jest 3 sędziów i taka nagrywka jak ta, żeby to wyjaśnić. P.S. Intruder myślałeś o jakichś zawodach może? Skąd jesteś jeśli mogę spytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
P.S. Intruder myślałeś o jakichś zawodach może?


@jestemleniem: Zawody jak najbardziej, tyle że najpierw muszą mi się podobać moje wyniki... Na razie bardzo mi się nie podobają heh. Wiesz nie minęły jeszcze 3 lata odkąd zacząłem trenować (robić ciagi/siady), i jeszcze treningowo robię błędy, ten trening nie jest do końca optymalny, dopiero dogrywam pewne rzeczy :)

Rok temu myślałem, że w tym roku już jakieś zawody ogarnę, okazało się że
  • Odpowiedz
RAW w. wraps. Obydwaj dobrze wiemy, ze to inna kategoria niz poprostu RAW ;)


@shdw: To prawda ale wiesz, siady bez taśm to jest pewna "nowość"

"Note that the IPF's use of the word 'classic' to describe raw powerlifting is differentiated from most other powerlifting federations' use of the word to differentiate between 'classic raw' and 'modern raw': classic raw is still unequipped but allows the use of knee wraps while modern raw allows knee sleeves at most.
  • Odpowiedz
  • 0
@IntruderXXL
@axaha Ja się odnoszę do zasady o której wyżej mi wspomniał @DywanTv - jeżeli sędziowe to zaliczyli to albo sędziowie się nie znają na budowie ludzkiego ciała albo ktoś kto układał zasady w błędnym znaczeniu użył punktu anatomicznego i teraz jest to powielane
  • Odpowiedz