Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
- pomawiaj kolesia publicznie o pedofilię
- pomawiaj kolesia publicznie o kazirodztwo
- nazywaj ich debilami (ja was nie obrażam)
- twórz guwnokontent na garbie innych

Wyślij mame i idź na psy jak kolesie chcą #!$%@? ci lepe za te brednie...

Brak honoru, brak zasad, ,brak rigczu, brak kibla...

Mam nadzieję że konon wytoczy mu proces cywilny i ten zapijaczony śmieć zniknie...
#kononowicz #patostreamy
  • 8
@betonowecukierki: Rozumiem, że według ciebie ani struś ani knur nie mają nic na sumieniu?

Ja widzę dwie strony konfliktu, które tworzą zdegenerowani patusiarze.
Praktycznie wszystko co napisałeś na meksikana - to prawda - ale można to odwrócić w drugim kierunku bo kłamstwa, pomówienia, wyzywanie czy gówno kontent dotyczy również mieszkańców szkolnej.
@alfons-metody: skoro tak piszesz o tym gimnazjum namiętnie to sam tam wracaj. Ja nie zamierzam. Cały Białystok wie - gówno wie. A to, że sąsiedzi donieśli na niego do MOPSU i na policje, to o niczym nie świadczy. Fakt jest taki, że Kononowicz jest bardzo uciążliwym sąsiadem i z czystej zawiści donieśli na niego żeby pozbyć się kłopotów. To takie polaczkowate.

Logika gimbusa? Sam jesteś skretyniałym gimbusem. Wszyscy widzieli Yeti, tylko
@betonowecukierki: pisanie o honorze w kontekście Konona i Majora, weź człowieku xd. Na gimbów cała ta "akcja" zadziałała i ubzdurało im się, że to jakieś męskie załatwianie spraw itd., no ale każdy kto ma minimum rozumu wie, że goście są marionetkami w kręceniu inby przez redaktorka. Nic nie robili w tej sprawie tygodniami, a teraz będzie mi tu ktoś pisał o honorowym reagowaniu na obrażanie xdd.
@Czechosloawcki_Majonez: @alfons-metody: @prezydent_bombasu: @prezydent_bombasu: @BrockLanders:
Niestety nie widzę, ani jednego komentarza, bo mam was od dawna wszystkich na CZARNOLISTO.
Skoro tak jest, to najwyraźniej prezentujecie poziom tego zapijaczonego obszczańca - zero rigczu, zero honoru, zero kibla i w waszym wypadku zero mózgu i rozumu.

Proszę nie odpisywać, bo i tak tego nie przeczytam bo i w sumie po co mi wysrywy ameb umysłowych.
Dziękuję za tę wypowiedź