Wpis z mikrobloga

@Dostaje_raka_na_YouTube: mow za siebie koleś, jak widzisz nikt na C nie miał problemu z flagą dla Miśka więc ryj a internetowi kibice to sobie mogą... Gość chodził na mecze i walczył za Wisłę kiedy takich zjebów jak co poniektórzy matka jeszcze w planach nie miała, i to w najtrudniejszych czasach dla Wisły w Krakowie. On już jest legendą trybun na reymonta.
@Nuker: xD chodził na mecze rzucać nożem xD
jak do ultrasów nic nie mam, oprawy to naprawdę bardzo fajna sprawa i długo chodziłem na C, tak misiek był zwykłym hoolsem i nic więcej, bandytą
@Nuker: ale to prawda, przeszkadza stosunkowo małej ilości osób, bo większość ludzi chodzących na C ma mocno przeprane mózgi, zresztą słychać jak drą się Widzew i Ruch ilu te mózgi ma wyprane, tak samo jak było widać, jak w 2015(?) darli się, że #!$%@?ć Jagiellonię
@svzki: błędy młodości, nie przewidział konsekwencji O ILE to on rzucił, bo dowody były bardzo marne przeciwko niemu, BARDZO MARNE. Nie mieli noża, monitoringu nic, tylko zeznania jakiegoś podstawionego policjanta, a że Misiek wtedy jeszcze biedny z biednego domu to nie miał kasy na adwokata, sądy też były w kiepskim stanie nie długo po odejściu od komuny + sprawa medialna i wyrok totalnie z dupy sam fakt i długość wyroku.

W
@Nuker: okej nawet nie wiedziałem o tym, gdzie czytałem nawet wislackie źródła to mówili o tym że to misiek. Ale nie zmienia to faktu, że nie był kibicem, ultrasem tylko kibolem i bandytą i temu chyba nie zaprzeczysz
xD chodził na mecze rzucać nożem xD

jak do ultrasów nic nie mam, oprawy to naprawdę bardzo fajna sprawa i długo chodziłem na C, tak misiek był zwykłym hoolsem i nic więcej, bandytą


@svzki: Teraz przemyśl sobie... Komu podlegają ultrasi i kto czasem rzuca im pomysły lub akceptuje co robią.

ale to prawda, przeszkadza stosunkowo małej ilości osób, bo większość ludzi chodzących na C ma mocno przeprane mózgi, zresztą słychać jak
@Reiter: Oczywiście masz rację z ultrasami, nie uważam ich za świętych w żadnym wypadku. Przesadziłem z tym, że "nic do nich nie mam", wiadomo, że często łączy się ultarske z jakąś tam mniejsza lub większa chuliganka. Biłem do tego, że oprawy, race i darcie mordy potrafi być fajna sprawa, o ile nie jest przesadnym antydopingiem, i nie używa się przy tym koktajli Mołotowa XD

Miałem kolegę bardzo dobrego w tzw. Starej
@svzki: W Polsce nie widziałem i nie słyszałem o latających Mołotowach, ale mogło mnie coś ominąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie przesadzaj z tym przelewaniem krwi przez Jagiellonię tzn. z ich powodu. Może ktoś lepca dostał, ale nikogo nie pobili.

Nie ma problemu. Też miałem ciężki weekend.
@Reiter: pije do sytuacji z meczu AEK - Ajax

Nie przesadzam, na C conajmniej dwóch typów latało z #!$%@? mi nosami, a pod stadionem od strony C były też ze dwie "solówki"
Zresztą ten kolega mój ze starej Gwardii też dostała tylko liścia od sharksow ze względu że wcześniej chodził do szkoły z Miśkiem i byli ziomkami XD
@svzki: AEK - Ajax to nie nasze klimaty, chociaż ktoś tam z Polski był ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeden z C miał sprawę za to. Nie wiem, jak się skończyła.
Dostał "tylko" liścia, bo zna M? Dziwna sprawa( ͡° ͜ʖ ͡°) W sumie... Po co się tam #!$%@?ł #pdk
@Reiter: no jasne że nie nasze, po prostu rzuciłem (marginalnym) przykładem, że nie jest u nas aż tak źle xD

O to nie wiedziałem, że miał ktoś sprawę o to, ale domyslam się, że był to sharakan i miał dobrego adwokata xd

No czemu dziwna XD przecież nie będą #!$%@? znajomego swojego "przywutcy"

Bo dla niego to nadal byli "bracia po szalu od wódki" i chciał z nimi posiedzieć XD ale