Wpis z mikrobloga

Mireczky, podpowiedzcie mi. Bazowy limit administracji wynosi 30. Da sie go jakos podniesc w trakcie gry? Wiem, ze jej wartosc ponad limit powoduje kary - czy to znaczy, ze nie rozwijac imperium ponad niego? >_>
#stellaris
  • 35
@farmaceut: Można rozwijać powyżej tego, to normalne. Co prawda będziesz miał np. większy koszt badań naukowych, ale skompensujesz to tym, że większe imperium produkuje więcej punktów.
Tylko nie możesz robić tego za szybko -- jak zbyt szybko skolonizujesz dużo planet, to kary będziesz miał od razu, a planety zaczną "zarabiać na siebie" dopiero za jakiś czas.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@farmaceut:
Jak masz planety pelne to olej bierz kolejna i przesiedlaj z pelnych plebas:)
Ja uwielbiam grac krolikami co sie mnoza do max mozliwosci wtedy ten limit mniej przeszkadza:)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hmm tradycje wez co daje limit chyba to jest kolejne 30, jest tez taka ci zmniejsza koszt administracji.
Zaraz odpale i zerkne:)
@farmaceut: Limit trzeba przekraczać, nie trzeba się tego bać, tylko trzeba to robić w mądry sposób, kolonizujesz duże planety, nie zajmujesz zbędnych układów, nie budujesz niepotrzebnych dystryktów i będzie OK. Korzyści z nowych planet/układów są większe niż kary za przekroczenie limitu.
@DzejWaz: Sprzedawca wędrowny. Kek? A budowle rzeczywiscie uz odkrylem! W ogole pierwsza wojne wystartowalem, tylko to takie troche... upierdliwie wolne. Zanim oni zleca sie do tych systemów... potem sie tluka... potem trzeba uzupelnic albo naprawiac... da fag... i w ogole system roszcen polega na tym, ze moge zajac TYLKO to o co roscilem sobie prawo? nie ma mozliwosci innych 'zwyciestw' (w opcjach zawarciach pokoju jest tylko akceptacja/status quo/poddanie sie) - np.
@DzejWaz: okey.. hmmm... tym niemniej jak wypowiadam komus to musze zuzyc te punktu na 'roszczenia', bo inaczej nic nie moge przejac? a jakbym nie chcial ich przejmowac tylko zwasalizowac/wziac jakies hajsy/wymusic zwarcie jakis traktow, to da sie zrobic (w EU byly rozne opcje pokoju)