Wpis z mikrobloga

Mireczky, podpowiedzcie mi. Bazowy limit administracji wynosi 30. Da sie go jakos podniesc w trakcie gry? Wiem, ze jej wartosc ponad limit powoduje kary - czy to znaczy, ze nie rozwijac imperium ponad niego? >_>
#stellaris
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@farmaceut: no jak chcesz wypowiedziec wojne bez tytana to niestety tak. Z tytanem mowisz wojna totalna cel wiadomo zniszczenie imperium, nie musisz wysuwac roszczen:)
Ale miej dobra obrone na granicach swojego imperium.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@farmaceut:

Ale po co wojna spraw zeby cie uwielbiali zrob z nich dobrowolnie wasali a potem wchlon :]
Albo nawroc ich na swoja wiare ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DzejWaz: gram w 2.2 :> zakupilem teraz na promce jak byla 2-3 dni temu... i wlasnie ogrywam rase stworzona przeze mnie... troche nuda :D niby sporo galaktyki zajalem, a jeszcze nawet nie spotkalem innych imperow. poza tym mam problem z robotami >.> mialem braki w robotnikach, wiec zbudowalem sobie fabryki robotow... teraz buduje mi te roboty i nie wiem co robic - moglbym wylaczyc albo zburzyc budynek, ale troche mi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@farmaceut: ja tez zaczynam w sumie zabawe bo dopiero 2,5 rasy gralem.
Przesiedlaj roboty do pracy albo wylacz tymczasowo fabryki ja czesto wylaczam budynki, nie wiem czy sie da awansowac nie mialem robo niewolnikow(nie ma opcji w panelu frakcji?).
Narazie gralem rasa maszyn z maszynowa inteligencja i umyslem zbiorowym z perkiem nienasycony roj i bez. :)
Nie polecam perka nie mozesz z nikim rozmawiac wszystko inne to jedzenie, choc jak masz juz flote to robi miazge i regeneruje sie jak dzika od samego stania. Jak juz cie nie zajada na starcie to jedziesz bez roszczen i tytana.(nienasycony roj ma powod wojny jestesmy glodni:])
Umysl zbiorowy z perkiem jest rasa podobna do tej ze Stargate atlantis, choc serial atlantisowy to
  • Odpowiedz
@DzejWaz:

Przesiedlaj roboty do pracy albo wylacz tymczasowo fabryki ja czesto wylaczam budynki, nie wiem czy sie da awansowac nie mialem robo niewolnikow(nie ma opcji w panelu frakcji?).

Chyba wlasnie zamkne fabryki. A o awans chodzilo mi obywateli imperium. Wtedy jednostki z klasy nizszej awansowalyby do sredniej, a ich miejsce zajely roboty i gra gitara.

Narazie gralem rasa maszyn z maszynowa inteligencja i umyslem zbiorowym z perkiem nienasycony roj i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@farmaceut: umysl zbiorowy i maszynowy jest jako polaczona swiadomosc jak robisz rase, dodatki chyba mam wszystkie :)

Duzo szybciej odziwo sie na iron manie nauczylem bo spinka wieksza :P

Jak masz panel z tradycjami to w prawym dolnym rogu masz taki plaster miodu to tam kliknij :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@farmaceut: chyba jest tylko 1 galaktyka ta co sobie wygenerujesz, ale na pocieszenie mozesz ja zrobic zawsze mega wielką, ostatnio jakies bramy dziwne odkrylem i po milionie badan moglem sie teleportowac do takiego malego ukladu co byl obok galaktyki:)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzejWaz: Sprzedawca wędrowny. Kek? A budowle rzeczywiscie uz odkrylem! W ogole pierwsza wojne wystartowalem, tylko to takie troche... upierdliwie wolne. Zanim oni zleca sie do tych systemów... potem sie tluka... potem trzeba uzupelnic albo naprawiac... da fag... i w ogole system roszcen polega na tym, ze moge zajac TYLKO to o co roscilem sobie prawo? nie ma mozliwosci innych 'zwyciestw' (w opcjach zawarciach pokoju jest tylko akceptacja/status quo/poddanie sie) -
  • Odpowiedz