Wpis z mikrobloga

#gry #steam #gog #komputery #dota2 #lol #csgo #citiesskylines
Mirki i Mirabelki tylko wam ufam a nie żadnym jutuberom. Opłaca się teraz na wyprzedaży kupić Steam Controller za 100pln? Da się tym wogóle grać poza steamem w Wieśka na GOGu? Albo chociaż Cities Skylines i tego typu rzeczy bez szybkiej akcji? W DOTA2 pewnie nie mam sensu próbować.

Mam controller od X-box One S, który działa przez bluetooth z #windows10 #windows i do nieczwego poza Wieśkiem lub platformówkami go nie potrafię uzywać (nie uudało mi się nauczyć celować w FPSach).
  • 13
@Miii_Kiii: Mam go i gadżet jest może i fajny - ale do gier, które nie są przystosowane do pada.
W Wiedźmina grałem na padzie od xbox'a.
W taką magikę to się np. strasznie gra na Steam Controler.
W Cities Skylines może być spoko, ale pewnie będzie wymagał przyzwyczajenia.

Z plusów to 2 dodatkowe przyciski pod które można sobie przypisać makro.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miii_Kiii: można go używać poza tytułami ze steama, cudów się nie spodziewaj w klawiatura i mysz zawsze będzie lepsza. Moim zdaniem nie jest to zły pad (lepiej mi się używa go od tych z X-boxa i PS4). Z tym że pady od tych konsol nie konfigurujesz poprostu siadasz i grasz a tu trzeba posiedzieć trochę czasu i ustawić pod siebie (ustawień gładzików jest w #!$%@? i jeszcze trochę do dego można
@WydajnaJednostkaIndywidualna: @spellit: @asd1asd: @qmork: @endrjuk: @Cerasus:
Dzięki Mirki za odpowiedź, odpuszczam sobie. Jak kliknąłem by dodać do koszyka to nagle mi doliczyli VAT i wyszło 160pln, gdzie normalnie jak się gry kupuje tak nie ma. Jeszczę 100 wywalić w błoto byłbym w stanie ale 160 to już jest psychologiczna bariera, której moje skąpstwo nie jest w stanie przekroczyć. Myślę, że wystarczy mi ten pad do Xboxa,
@Miii_Kiii: a te 60 zeta to nie była przypadkiem wysyłka? :)
Taki: Fun fact, jak kupowałem Steam Controller to wziąłem jeszcze Steam Link (który swoją drogą jest genialny), i do obu miałem doliczoną jakaś absurdalną przesyłkę, a przyszły w jednej paczce.
@qmork: 60 zeta za wysyłkę z Tilburga w Holandii? Napisali wyraźnie, że po doliczce VAT i przesyłki. Jak coś podobnego gabarytowo zamawiałęm z Niemiec lub UK to płaciłem max 15 - 20pln za przesyłkę. Nie kuś Panie, bo kupię (°°
@Miii_Kiii: 160 to dalej taniej niż pad od Xbox one - just saying :)
SC po prostu wymaga konfiguracji pod każdą grę z osobna (ale można pobrać gotowe konfiguracje).
Raczej bym go nie rozpatrywał w kategorii gorszy/lepszy, bo moim zdaniem jest po prostu inny, na filmie powyżej masz w sumie wszystko pokazane.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miii_Kiii: jak ja kupowałem ostatnio była promocja -30 lub 33% to z przesyłką do Polski wyszło mnie 200 w tym trochę ponad 40zl przesyłka ( ͡° ʖ̯ ͡°) za wcześnie zamówiłem (to już mój drugi bo tamtego napojem zapałem).