Wpis z mikrobloga

Dzwoni do mnie użytkownik, że nie może się zalogować do kompa. Więc go proszę o login. Podaje mi coś z dupy (mamy loginy w firmie o określonym formacie) - mówię pani, że zły.
"Aaa faktycznie, dobra, już sprawdzam"
I uwaga, pani się zalogowała, ale jej wyskoczyła zmiana hasła do komputera
"A SKĄD JA MAM WZIĄĆ STARE HASŁO? MUSZĘ TU WPISAĆ STARE HASŁO I NOWE, MOŻE MI PAN POWIEDZIEĆ JAKIE MAM STARE BO NIE WIEM?"

....

#rozowykorposwiat #pracbaza #helpdesk
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@top_czipsy: to jeszcze nic. ostatnio była akcja wymyślenia pinu do tokenów bankowych. robili to nie byle jacy ludzie tylko z top managementu.
wymyślali te piny w piątek, a w poniedziałek połowa z nich nie pamiętała co wymyśliła. A jak proponowałem w czasie wymyślania PIN, tj. w piątek, żebym może chociaż puk-i dostał w kopercie, bo się może przydać, to było święte oburzenie, jakbym chciał obrabować bank rezerwy federalnej.
więc oczywiście trzeba
@simon999: @czodak: problem jest w tym, ze hasla kody itd czesto wprowadza sie "z rdzenia". Nie angazowane sa osrodki w mozgowiu tylko rdzeniu przedłużonym, ktory odpowiada za wyuczone odruchy. Czytaj - ludzie nie mysla. Nie powiecie mi ze niegdy nie mieliscie sytuacji ze wylecialo Wam haslo z glowy i nie mogliscie odtworzyc czy kolejnosc to 1234 czy 1243