Wpis z mikrobloga

Mam ochotę spieprzyć z tego kraju, bo dostaję tutaj depresji. Bardzo podoba mi się Holandia. Ucieka ktoś ze mną w przyszłym roku?
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aleksandrowicz: może i faktycznie coś takiego byłoby lepszym rozwiązaniem. Chciałbym znaleźć swoje miejsce na świecie i cieszyć się z życia. Ciężko opuścić strefę komfortu, lecz czas najwyższy brać się za to. Nie chcę obudzić się za kilka lat ze świadomością, że moje życie to dno
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sleep_raver: trawa jest zawsze zieleńsza po drugiej stronie ogrodzenia. Jesli masz problemy to nie znikną one magicznie po wyjeździe do innego kraju. Nikt ci nie da super pracy bez doświadczenia i języka, powodzenia za granicą ja myślałem o wyjeździe kiedys ale na szczęście zostalem tutaj i jest w porządku. Niemniej jednak jak jedziesz to jedź i niech ci sie powodzi i wyjmij kija bo 10 euro i blant po pracy
  • Odpowiedz
@lockeylamora: wiem, że problemy nie znikną od razu, ale zmiana środowiska może pomóc w ich rozwiązaniu. Wiem, że z początku może trudno z pracą i w ogóle życiem w innym miejscu. Nie mam niczego do stracenia oraz absolutnie nic mnie tu nie trzyma. To nie kij w dupie, bo też mnie smieszy ten mem. Chyba z pięć osób już to napisało. Ile można xD
  • Odpowiedz
@whoru: żyje w Polsce 21 lat. Problemy, które mam są spowodowane błędami przeze mnie popełnionymi. Mieszkam w nudnym, szarym miejscu bez większych perspektyw. Wyjazd stąd powinien mi pomóc w przezwyciężaniu słabości. Wymyśliłem sobie somsiadów, bo czemu nie. Chętnie poznam nowe języki, kultury, kuchnie. Jak będzie #!$%@? to wybiorę inne miejsce czy wrócę tu gdzie jestem. Nie kumam o co się #!$%@?
  • Odpowiedz