Wpis z mikrobloga

Mam ochotę spieprzyć z tego kraju, bo dostaję tutaj depresji. Bardzo podoba mi się Holandia. Ucieka ktoś ze mną w przyszłym roku?
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cash1337: dzięki za komentarz. Mimo wszystko chciałbym poznać tę część świata. Pewnie miałbym takie odczucia jak ty, jednak zobaczyłbym to na władne oczy. Pozdrawiam z 75 tysięcznego miasta w Wielkopolsce, gdzie jest szaro i psy dupami szczekają
  • Odpowiedz
@Fistinger_Cumshoter: hehehe jeszcze 5 osób niech to napisze hehe to wyjadę żeby pracować po 16h po robocie gibgibon. W weekend wudeczka, koksik i zezwierzęcenie. Cała kasa na #!$%@? i tak to się powoli wegetuje na tej naszej emigracji. POLSKA ZAGRANICOOOOO!!!!
  • Odpowiedz
@sleep_raver: w holandii nie szanuja polakow, a wiekszosc rodakow tam to patologia, no i dziewczyny nie dosc ze paskudne to jeszcze nawet nie spluna na Ciebie bo polak to robak dla nich ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@sleep_raver jeśli zamierzasz tam pracować, a nie masz konkretnego wykształcenia/doświadczenia to trafisz do agencji pracy gdzie wyrzucą Cię do mieszkania jeśli nie z Polakami to z jakimiś Rumunami, to nie jest koncert życzeń. Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aleksandrowicz: kraj jest szary i smutny. Prędzej w mordę dostaniesz niż ktoś się uśmiechnie do ciebie na ulicy. Polacy są w większości zawistni, fałszywi, tępi. Zbyt dużo oceniania innych i zajmowania się nieswoim życiem. Nie powiem, bo Polska nie jest taka najgorsza, ma swoje uroki i jednak to jest mój dom. Jednak chyba nie pasuję do tutejszej mentalności i chcę poszukać swojego miejsca poza granicami. Czy tam będzie lepiej, czy
  • Odpowiedz
@czarlipe: mogę pracować jako logistyk lub spedytor. Mogę również zawsze się dokształcić. Mogę nawet zacząć od pracy w durnym sklepie na wykładaniu towaru. Od czegoś trzeba zacząć. Jestem młody, więc jeszcze mam możliwości rozwoju
  • Odpowiedz
@sleep_raver: No to nie jedź do Holandii mirku. Jeszcze gorzej ci bedzie. Ludzie tam żyją pracą, a tobie potrzeba złapania oddechu/resetu. Zakręć się za jakimiś wolontariatami w fajnych miejscach. Słyszałem o ludziach, którzy gdzieś na galapagos opiekują się zółwiami za nocleg i szame. Gdzieś na fb mi ostatnio wyskoczyło jakieś wyjazdy na wyspy do pracy w charakterze pomocy domowej. #!$%@? kilka godzin pracy i jesteś wolnym człowiekiem w innym świecie,
  • Odpowiedz