Wpis z mikrobloga

Jak mnie w-----a na #silownia jak jakiś pajac zajmie dwie maszyny. Podchodzę na bramę i widzę że nikogo nie ma ani ręcznik nie wisi to przekładam sobie rączki, a nagle z drugiego końca sali na modlitewniku jakiś seba się drze: "EEE, KOLEGO, JA TAM JESZCZE SERIE ROBIE" zanim k---a by skończył modlitewnik i doszedł do bramy to bym zdążył o--------ć seryjkę i mu z powrotem założyć to co robił. Szkoda się z takim bezmózgiem kłócić bo i tak do niego nie dotarło, tylko czas straciłem próbując mu to wbić do tego pustego łba xDD
#mirkokoksy #zalesie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SuchyArbuz: dlatego cieszę się, że ćwiczę na siłowni, gdzie prawie każdy każdego zna, zbija się z każdym pionę na wejściu, i jak chcesz czegoś użyć to wołasz na pół sali "ktoś tu robi?" i nie ma nigdy z niczym problemu
  • Odpowiedz
@SuchyArbuz: najlepsze to sa swinie i profesjonalisci ktorzy o----------a jakis chujnie na przyrzadach do powerliftingu.
Jedna ławka nadajaca sie do bnchpressu ? c--j zrobie sobie tam biceps/hipthrusty mimo ze przyrzadow do tego mam 9 innych. Biceps na bramie na podescie eleiko ? nie ma problemu , jeszcze k---s zostawi obciazenie na sztandze xD
Masówki silownie potrafia tak w-----c ze ja p------e xD
  • Odpowiedz
@FeC7800: No tym razem na sieciówkę się wybrałem, drugi i ostatni raz xD r--------l z hantlami, połowy brakuje, każdy ma każdego w dupie. Wolę małe kameralne siłownię, gdzie tak jak mówisz każdy się z każdym zna.
  • Odpowiedz
@turtelian: Znam to. Np. rack - c--j, że można podłożyć sobie specjalne podstawki, albo brać sztanę z ziemi. Nie, on powiesi poprzeczki do asekuracji na najniższym haku i n--------a DL. A rack jeden na całą siłownię.
  • Odpowiedz
@turtelian: Jakiś czas temu widziałem jak dwie d--y wciągnęły ławeczkę na podest Eleiko i hipthrusty tam robiły. Ślizgała im się ławka i nogi na podeście gdzie cała podłoga na siłowni jest z gumy ale twardo cisnęły + foty na jakiś Instagram xD
  • Odpowiedz