Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema tu Niebotyczny - pewnie pół mirko kojarzy moje wysrywy, a oto i kolejny.

mam rozkmine co bardziej mi się opłaca zrobić:

Obecnie studiuje zaocznie w prywatnej uczelni - WSB, nie są to jakieś wyogórowane ambicje, ale łatwiej mi tak na razie pogodzić. Dopiero zacząłem mimo 23 lat na karku. A w tygodniu służę w #wojskaspecjalne gdzie poligonów jest w hooy i jeszcze więcej

Chce odejść z wojska, i iść do cywila pracować, studiuje Fir i chciałbym pracować w #korpo . W marcu składam wypowiedzenie, które potrwa do września i w październiku 2019 będę "wolny" i rozmyślam co robić do tego czasu, 2 opcje:

1 Opcja:
Iść na L4 przez ten okres czasu, schematem 29dni L4/1 dzień w pracy a to dlatego, że dowódca mnie wtedy nie wyśle na kontrolę, a w wolnym czasie będę uczył się języków, i rozwijał się w kierunku w którym studiuje ALE zarobie mniej przez ten okres 9 miesięcy, bo na L4 jest 80% i wychodzi to tak ( już wyliczyłem ), że przy moich wydatkach zaoszczędzę 8730zł za siedzenie w domu

lub

2 Opcja
Przemęczyć się na poligonach przez ten cały okres czasu i zarobić więcej, zaoszczędzając przez 9msc = 13500zł)

Dodam, że poligonów mam dużo, co miesiąc 2-3 na wyjeździe i tak do czerwca.

#wojskopolskie #wojsko #praca #zarobki #zwolnienielekarskie #l4 #logikaniebieskichpaskow #pracbaza #pytanie #ankieta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok

Która opcje byś wybrał na moim miejscu?

  • Opcja nr 1 - L4 24.3% (17)
  • Opcja nr 2 - poligony 57.1% (40)
  • Sprawdzam 18.6% (13)

Oddanych głosów: 70

  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: To jest straszne. Ten sam gościu, z różnych nickow prosi cały czas o te same rady. Mam wrażenie ze jesteś zagubionym, zblaznowanym, nudnym gowniarzem, który nie wie czego chce i oczekuje, ze ktoś na portalu ze śmiesznymi obrazkami mu sprzeda przepis na dostatnie życie. Zostań przy tym wojsku, w korporacji się nie odnajdziesz. A przy okazji albo pisz z normalnego nicka, albo przestań używać tagu korpo, bo już mi się