Wpis z mikrobloga

Uwalił tym samym jakieś 95% przystępującyc


@cibronka: jak nie zdaje 95% ludzi to problem jest w wykładowcy, a nie w ludziach. Zwyczajnie nie umie uczyć, sorry. Może mieć IQ=9000, ale nie nadawać się do przekazywania wiedzy. Trzymanie go jako maskotki to tylko krzywda dla studentów, którzy kują na blachę by bez sensu zaliczyć i zapomnieć zamiast się czegoś sensownego nauczyć...
Na normalnej uczelni to następnego dnia dziekan uwala go z 95% pensji, ale w Polskich uczelniach dalej widze jak w chlewie. Prywatny jarmark sfrustrowanych doktorów (...) przelewają swoje frustracje na studentów, (...) walą konia jakie to mają super trudne studia i jaki jest #!$%@? poziom (...) doktorek projektuje zadania nie żeby sprawdzić wiedze, tylko tak aby każdy #!$%@?ł


@KochanekAdmina: Autentycznie zapytam: gdzie studiowałeś za granicą, że masz takie zdanie?
Czy w
@Kismeth: pewnie, że tak, ale też ustalmy jedno. Jak na analizie matematycznej pochodzi jakiś łepek do tablicy i nie umie sprowadzić ułamków do wspólnego mianownika to się pytam jak on się tam dostał...
haha co? Czyli jak ktoś nie umie i to profesor nie może go uwalić?


@prze_galant: Jest różnica między zrobieniem testu który sprawdzi ci realnie wiedze, a zrobienie go tak że ma tyle haczyków że reszta profesorów w uczelni też by się #!$%@?ła. Jeśli #!$%@? nawet 50% studentów to trzeba #!$%@?ć takiego dydaktyka bo widocznie nie ma pojęcia o nauczaniu.

Autentycznie zapytam: gdzie studiowałeś za granicą, że masz takie zdanie?


@carbyne:
@KochanekAdmina: czyli jakby nie było to troszkę zmanipulowałeś wypowiedź, z której można wyczytać, że "w polskich [przymiotnik - z małej] uczelniach jest jak w chlewie" podczas gdy, tak na prawdę, mógłbyś napisać tylko "w polskich PUBLICZNYCH uczelniach jest jak w chlewie; nie ma to jak prywatne", no i ok, tylko że...
czy aby czasami we wszystkich rankingach, nawet jeśli żadna szkoła w Polsce nie jest w Europa top1000, to chyba szkołom
czy aby czasami we wszystkich rankingach, nawet jeśli żadna szkoła w Polsce nie jest w Europa top1000, to chyba szkołom publicznym jest do tej topki jednak zawsze bliżej, niż prywatnym? Wtedy wychodziłoby na to, że jednak ta uległość na prywatnych pt. "ja płacę i ja wymagam" jednak nie przekłada się na lepsze efekty, a więc jak to jest?


@carbyne: Też nie wiem za bardzo za co się przyznaje te miejsca w
Sorry jakoś przeoczyłem powiadomienie o twojej odpowiedzi (albo nie było)

Też nie wiem za bardzo za co się przyznaje te miejsca w rankingach


@KochanekAdmina: No właśnie.

Za to na całym świecie zawsze Prywatna > Publiczna.


@KochanekAdmina: "Czy w tych miejscach z którymi porównujesz to również studia wyższe są bezpłatne i państwowe?"

Po prostu w tutaj prywatne uczelnie nie bardzo mają konkurencją bo wystarczy że nie traktują studenta jak ostatniego śmiecia,