Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich. Od ostatniego wpisu same dobre wieści, wszystko idzie ku dobremu, Wojtek mimo, że w dalszym ciągu nadal jest na Oddziale Intensywnej Terapii to wszystkie wyniki są dobre, nie ma problemów z sikaniem. Była również kontrola chirurgiczna odnośnie niewielkiego krwawienia w okolicy stomii, ale nie wymaga to póki co żadnej interwencji. Założono inny rodzaj opatrunku.

W ostatnim wpisie informowałem o tym, że Wojtek będzie podoopiecznym jednej z fundacji i będzie możliwość przekazania 1% podatku na jego leczenie i rehabilitację. Dla wszystkich zainteresowanych zamieszczam dane potrzebne do przekazania procenta.

KRS: 0000389968
Cel szczegółowy: "Wojciech Mirocha"

Z góry bardzo serdecznie dziękujemy.

Jeśli ktoś ma chęć udostępnienia, podesłania znajomym, rodzinie to w załączniku zamieszczam ulotkę z krótką informacją o Wojtku, numerem KRS.

Dokładniejszy opis znajduje się na zrzutce pod adresem: https://zrzutka.pl/leczymy-wojtusia
Poprzednie wpisy można przejżeć pod tagiem #leczymywojtusia

Ulotki chcę również wydrukować, jeśli ktoś ma możliwość rozdania, zostawienia ich w jakimś miejscu, bądź pracuje w drukarni etc. to proszę o kontakt na PW.
Horvath - Witam wszystkich. Od ostatniego wpisu same dobre wieści, wszystko idzie ku ...

źródło: comment_xMjY8gWvrD2om3fUFjcENVbSC8aZ1jG7.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asasello: nie o to mi chodziło, tylko dokładniej o to, że gdzie się nie odwrocisz to ktoś chce od ciebie pieniądze, lubię pomagać, ale czasami jest to już męczące
  • Odpowiedz
  • 5
@Horvath cieszę się, że z Wojtkiem już lepiej! Jest szansa że wypiszą go na normalny oddział na święta? A jak wygląda sprawa z operacją oczu? Jest nadzieja, że będzie widział? Uściski dla małego i dla was!
  • Odpowiedz
@iRickGrimes: Wszystkie moje wpisy są otagowane, więc nic nie stoi na przeszkodzie byś ten tag wrzucił na czarną listę. Uważam, że wykop jest swoistą społecznością, która potrafi się wspierać, nie bez powodu przyznano prawie 2000 odznaczeń "Pozytywnie Zakręcony". Być może kiedyś to zrozumiesz.
  • Odpowiedz
@Horvath: powodzenia! Oby od teraz wiadomości były tylko dobre :)

PS Masz mały błąd w ulotce - powinno być niewydolność oddechowa noworoDka i odżywianie pozajelitowe (pisane razem)
  • Odpowiedz
@Horvath: trzymamy kciuki i modlimy się o sile dla Was i zdrowie dla maluszka. Nasz syn urodził się prawie w terminie, ale przez niedotlenienie przy porodzie trafił na intensywna terapie na jeden dzień i 2 tygodnie spędził na patologii noworodków. Teraz już jest z nami w domu i życzymy Wam tego samego, żeby jak najszybciej wszystko się ustabilizowało, a Wojtus wyszedł do domu. Wsparłam zbiórkę i przekazałam dalej
  • Odpowiedz
@Horvath: weź się jakoś przypominaj bliżej terminu PiTow.
Bo potem jest natłok plakatów komu dać ten 1%, a tego właściwego nie można znaleźć.
Edit: dobra. Zrobiłam sobie notatke
  • Odpowiedz