Wpis z mikrobloga

Moi mili chciałbym dzisiaj was zaprosić na mój kanał historyczny. Ruszam z kopyta i liczę na wasze wsparcie. Już teraz proszę o subskrybowanie kanału oraz łapki w górę. I co najważniejsze bardzo zależy mi na waszych komentarzach, gdyż to dzięki nim będę mógł rozwijać kanał. Ogólnie będę poruszał tematykę z okresu XVI-XVIII wieku, ale czasem będą też tematy z innych epok.
Na pierwszy ogień ruszamy z tematem diabłów w dawnej Polsce.

W dawnych czasach ludzie wierzyli w różne istoty. Najbardziej charakterystycznymi i związanymi z Rzeczpospolitą Obojga Narodów były diabły. Kto z nas nie słyszał o Rokicie, Borucie i innych biesach?
W tym odcinku zabiorę Ciebie w czas kiedy diabeł był wręcz istotą realną.

Link do znaleziska - Diabły w dawnej Polsce

Poniżej wołam osoby, które wyraziły chęć otrzymywania powiadomień o nowych wpisach.Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Zachęcam również do obserwacji pierwszego tagu, którym opatrzone zostało linkowane znalezisko (tag autorski)

Dodatkowe Tagi: #qualitycontent #ciekawostkihistoryczne #rzeczpospolita #zwyczaje #europa #swiat #liganauki #nauka #zainteresowania #gruparatowaniapoziomu #youtube #film
Pobierz sropo - Moi mili chciałbym dzisiaj was zaprosić na mój kanał historyczny. Ruszam z ko...
źródło: comment_er1sAz1UCwfDxrOmMX0cPbIf6yexipwm.jpg
  • 48