Wpis z mikrobloga

#rozdajo #cebuladeals #muzyka

Druga edycja mojego #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak nie chce Ci się czytać daj plusa, a możesz wygrać.
Dla bardziej ambitnych: wrzucamy utwór, który wam się podoba, odpręża was czy wywołuje dreszcze.

Do wygrania DRON - jeden z lepszych małych dronów jakimi latałem.
link do przedmiotu

Wybór zwycięzcy (bez zielonek):
Osoba będzie wylosowana z puli 15 osób, na którą będzie się składać 5 osób z plusujących i 10 osób wybranych przeze mnie, które wstawiły moim zdaniem najlepsze kawałki (muzyka pod bachate mocno plusowana^^).

Może być kilka kawałków w jednym komentarzu, UWAGA piosenki powinny być z 2018 roku.
Chciałbym poznać to co słucha wykop i również w ten sposób dowiedzieć się co się dzieje w świecie muzyki.
Daję sobie tydzień na wylosowanie zwycięzcy.

Poprzednia edycja:
https://www.wykop.pl/wpis/16892519/rozdajo-cebuladeals-muzyka-do-wygrania-dobrze-znan/
Pobierz ELO_2012 - #rozdajo #cebuladeals #muzyka 

Druga edycja mojego #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)...
źródło: comment_0cMScOIwlZGVFvvr64CcbvCyGhFrNvpC.jpg
  • 129
@frems: fajny jako prezent ale zbyt drogi, bo niestety posiada rowniez ceche malych dronow czyli bardziej sie z nim walczy o to żeby polecieć tam gdzie sie chce :D polecam wieksze za ta cene.
@ELO_2012:

Wim że muzyka sprzed 2018 i nie będzie brana pod uwagę, ale po prostu chciałem ją tutaj zapostować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Akurat motywujący dla mnie jest ten soundtrack.Troszeczkę po 38 sekundzie zawsze sobie wyobrażam jakby rozkręcała się w jednej gwałtownej chwili na maksa jakaś ogromna, tajemnicza maszyna z masą kół zębatych i innych części tego typu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kMarek - @ELO_2012: 

Wim że muzyka sprzed 2018 i nie będzie brana pod uwagę, ale p...