Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: Co cię ta Wisła tak piecze? przemyśl lepiej na spokojnie co się dzieje w tym twoim klubie, który ODJECHAŁ całej lidze, a nadal jesteście pastuchami i pośmiewiskiem.

Chyba jednak obawiasz się scenariusza, że faktycznie ktoś chce w Wisłę włożyć kasę.
  • Odpowiedz
@gangsteris: To wszystko z uśmiechem,a ty już napinki szukasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Też mnie ciekawi jak to się potoczy,ale na razie to bardziej wydaje mi się że TS gra na wydłużenie czasu,taką mam teorię spiskową( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TMCB: ja szukam? zobacz ostatnie wpisy oskarka... zresztą ja podchodzę do tego tak, że jestem gotowy na IV ligę, ale jeśli potwierdzi się, że książe z Kambodży sypnie forsą to też się nie obrażę :) oskarek zakłada tylko jedną możliwość, a dla mnie jako kibica gorzej już nie będzie
  • Odpowiedz
@gangsteris: Z tą IV ligą to takie straszenie tylko,spadek Wisły nikomu na rękę nie jest,ani telewizji bo Wisła to medialny klub i jest w czołówce oglądalności,pod względem wizerunkowym to też słabo by wyglądało.Nawet jak ci z kambodży będą lewymi inwestorami,to Wisła i tak ma czas do końca Marca w kwestii uregulowania płatności,tylko wtedy będzie grała ochłapami całą rundę.
Chyba nie ma kibica w Polsce,który cieszyłby się z upadłości Wisły(oprócz jednego
  • Odpowiedz
@TMCB: poza kilkoma klubami które sympatyzują z Wisłą, to śmiem wątpić czy reszta się przejmuje czy będziemy grać czy też nie... z resztą przy upadku, to też nie nagralibyśmy się długo, bo piłkarze zostaliby sprzedani, a nas klepałby każdy w tej lidze, więc za rok minimum I liga stałaby się faktem.
  • Odpowiedz