Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy 3 wizyty u divy na przestrzeni 5 lat będąc obecnie w wieku 26 lat to dużo? Dziewczyna nigdy nie pytała o takie rzeczy, ale zastanawiam się, czy mieszczę się w normie.

#divyzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #pytanie #roksa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 31
Jeśli Tobie to nie przeszkadza to nie ma co o tym myślec... podobno przeszłość sie nie liczy :)


@Ponczo88: Bzdura. Jak najbardziej liczy się to co pomyślałaby jego potencjalna partnerka. Nie buduje się trwałych relacji na niedomówieniach. Nie mamy pojęcia jakie ona ma podejście do seksu, ale anonim wydaje się być lekko zaniepokojony.

może i tak, ale zastanow się tak szczerze, ile głupich i żenujących rzeczy w życiu zrobiłeś i czy
ale po co ruszac gowno które smierdzi?


@Ponczo88: Bo ktoś w nie przypadkiem wdepnie i dopiero będzie smród? Bo szczerość jest jakąś wartością? Osłabiacie mnie ludzie.

Potem czytasz anonimy ze gość rozstał sie z laska bo ta w liceum seks grupowy uprawiała raz. Tutaj różowe cały czas piszą ze przeszłość sie nie liczy... tyle


@Ponczo88: I dlatego na jego miejscu chciałbym wiedzieć jak najwcześniej, żeby podjąć decyzję posiadając wszystkie informacje
@Ponczo88: Szczerość -> Samotność. Kłamstwo -> Szczęśliwy związek.

Makes sense.

Póki co samotny nie jestem i nie zanosi się na to, a moja obecna relacja, w której rozmawiamy o WSZYSTKIM jest moją najlepszą i przyniosła mi masę szczęścia i nowych wrażeń (z których w razie czego będę się spowiadał następnej).
@Yukio_Mishima: stary, ty chcesz związku, czy tranzakcji wiązanej z podpisem u notariusza
A gdyby w tym czasie wyruchał 3 przypadkowe laski na jakichś imprezach, to byłoby inaczej?
Dorośli, rozsądni ludzie wiedzą, że różne rzeczy się robi, myśli, lubi i nie wszystko trzeba o drugiej osobie wiedzieć, ba!, nigdy się wszystkiego o drugiej osobie nie dowiesz?

@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem jaka jest norma światowa, europejska, polska, czy warszawska, u mnie 37 lat