Wpis z mikrobloga

Ok, skonfigurowany, ustawiony, troche było siedzenia nad tym ale się udało.
Potestowałem, pobenchmarkowałem troche, wrzuciłem w Premiere Pro i mogę napisać że był to świetny zakup.
Mi Gaming Laptop 2nd Gen. i7 8750-H 16GB RAM 256GB NVME + 1TB. 1060GTX FULL FAT - nie wersja mobilna.
Cena 4750zł.
Szybki zwinny, fenomenalnie zbudowany z komponentów najwyższej jakości dzieki czemu jest dość ciężki. 2.7KG - Full Fat 1060GTX. Sprzęt do edycji wideo on the go bardziej niż do grania.
Materiały 4k pożera z łatwością. Polecam zakup, ciężko znaleźć coś lepszego w tej cenie w tej jakości.

Ekran jest fenomenalny, ma lepsze odzwierciedlenie barw w palecie sRGB i Adobe niż mój dell za prawie 2k PLN.
Matryca jest matowa i niesamowicie ostra i bardzo jasna 400 nitów. Bateria nie wiem bo jeszcze nie testowałem.

Stock zegary 4.2Ghz:
Geekbench 5300 Single Core 23500 Multi Core
Cinebench R.15 Multi 1310 Single 187

Jak ktoś ma jakieś pytania śmiało piszcie.
#xiaomi #laptopy #polecam #pcmasterrace
A.....h - Ok, skonfigurowany, ustawiony, troche było siedzenia nad tym ale się udało....
  • 38
@The_Linkos: Gearbest wpada często na promke poniżej 4800zł
@CrisPell: są kupony wszędzie w necie, kupiłem na promce. Ale promki wpadają na niego zewsząd, czekając na wysyłkę wpadły 2 kolejne promki na niego.
Zagadaj do cumpli z tagów #gearbest dadzą ci ref linka z kuponem, tak się odwdzięczyłem za promke bo oni mają rękę na pulsie w tej kwestii.
@The_Linkos: zrobilem obraz za pomocą windows media center na usb wsadzilem i zainstalowalem jeszcze raz.
Na szczescie instalacja byla multilanguage. Po instalacji windy zmieniasz tylko region w windowsie i w gmailu i tyle. Nie wiedzialem jak usunac chinski z google i gmaila ale sie udalo, bylo prostsze niz sie spodziewalem ale musialem sie troche naszukać.