Wpis z mikrobloga

Ok, skonfigurowany, ustawiony, troche było siedzenia nad tym ale się udało.
Potestowałem, pobenchmarkowałem troche, wrzuciłem w Premiere Pro i mogę napisać że był to świetny zakup.
Mi Gaming Laptop 2nd Gen. i7 8750-H 16GB RAM 256GB NVME + 1TB. 1060GTX FULL FAT - nie wersja mobilna.
Cena 4750zł.
Szybki zwinny, fenomenalnie zbudowany z komponentów najwyższej jakości dzieki czemu jest dość ciężki. 2.7KG - Full Fat 1060GTX. Sprzęt do edycji wideo on the go bardziej niż do grania.
Materiały 4k pożera z łatwością. Polecam zakup, ciężko znaleźć coś lepszego w tej cenie w tej jakości.

Ekran jest fenomenalny, ma lepsze odzwierciedlenie barw w palecie sRGB i Adobe niż mój dell za prawie 2k PLN.
Matryca jest matowa i niesamowicie ostra i bardzo jasna 400 nitów. Bateria nie wiem bo jeszcze nie testowałem.

Stock zegary 4.2Ghz:
Geekbench 5300 Single Core 23500 Multi Core
Cinebench R.15 Multi 1310 Single 187

Jak ktoś ma jakieś pytania śmiało piszcie.
#xiaomi #laptopy #polecam #pcmasterrace
A.....h - Ok, skonfigurowany, ustawiony, troche było siedzenia nad tym ale się udało....

źródło: comment_rjysHpy01bAzBW5BEHj7RcOMuWnkexeJ.jpg

Pobierz
  • 38
@AmonGoeth: Z tymi ekranami to już znalazłem informacje, że ma 250nitów (najwięcej), później 300 nitów a teraz pierwszy raz widzę, że 400nitów :P Nie mniej, zadowolony jak ja :)
@CrisPell: Niestety nie ma już dobrych cen, najtaniej był za 1100 usd w rejonie 11.11, później regularnie 1200usd i na tę cenę bym polował.
@Pirzu: fajny cross z @Liptonik ale zapomnieliście że ten laptop może być wykorzystywany także do zastosowań profesjonalnych, niech GAMING w nazwie nie szufladkuje tego laptopa, ja tego laptopa kupiłem po to by orać nim w zastosowaniach profesjonalnych wlasciwie i tylko, to jak zjada Premiere Pro, pliki 4k + nawet na h265 HEVC daje rade jest niebywale, osiąga w benchmarkach lepsze wyniki niż inne laptopy z tym samym procesorem, wydaje mi sie
@AmonGoeth: Tylko jeśli ktoś szuka laptopa do Premiere (tak jak i ja) to sama świadomość i7-8750h + 1060 wystarczy, tym bardziej w tych pieniądzach. Niestety matryca troszkę odbiega pod względem sRGB i aRGB (mówię to opierając się o informacjach w sieci).
Tak czy siak - mamy podobne zdanie :)
@Christophy: wiesz, jedną bardzo ważną rzeczą jest cena. 4500zł za kompa w tej konfiguracji szukać ze świeczką, jakość wykonania jest absolutnie fenomenalna, Laptop jest stosunkowo cienki i ma kapitalne wyposażenie, to mój laptop on the GO wiec jakbym potrzebowal lapka do siedzenia tylko na biurku to kupiłbym sobie Acera Predatora.