Wpis z mikrobloga

@mlodybog_11: ogolnie jest jedna zasada. Jezeli nie zlecales czegos to nie musisz za to placic ;p. Znajomy mial jakis czas temu taka jazde, ze zlecil wymiane pompowtrysku a oni mu cos jeszcze ogarneli po drodze. Krotka pilka: albo dzieki za darmowe czesci albo podmieniamy na moj element.
Bez zadnego gadania podmienili na stara/dobra czesc.
  • Odpowiedz
@mlodybog_11: podalem Ci przyklad. Czlowueku, co ma branie oleju do naprawy klimy czy wymiany oleju w skrzyni? ;d.

Rozumiem jak cos wyjdzie po drodze jezeli chodzi o naprawde -> wymiana tulei w wahaczach i okaze sie, ze sworznie sa na smietnik. Jeden koszt a spokoj na lata. Natomiast nie wiem gdzie po drodze wymiany UPG masz naprawde klimy + serwis skrzyni czy wymiane trubo;p
  • Odpowiedz
@mlodybog_11 czyli naprawa więcej warta niż auto? Ja bym chyba nie odpuszczal, skoro nie informował o kosztorysie. Nie wiem czy nie można by było to pod próbę wyłudzenia podciągnąć. Może idź do radcy o poradę? Maks 100 zapłacisz, ale może coś ugrasz bo mechanik ewidentnie w kulki sobie leci.
  • Odpowiedz
@mlodybog_11: Jak to nie jest zarzutka to powinieneś udostępnić dane warsztatu :D Sam prowadzę takowy i... no chyba kogoś #!$%@?ło, pomijając kwestie że zrobił i nie spytał co jest karygodne to te ceny robocizny... w ASO byś mniej zapłacił :D
  • Odpowiedz
  • 0
Dobry bait. Mireczki się na wszystkim znajo, a jak się poruszy temat samochodu i napraw to dopiero jest co poczytać tych debilnych komentarzy xD

Czyli wymiana rolek paska pompy wody płynu z częściami około 1000 zł wyszło


I co w tym dziwnego? Wszytko zależy od silnika, do takiego popularnego 4.2 w audi same części kosztują więcej. Jak wam mechanik wymienił w pandzie 1.2 rozrzad za 400 zł z częściami to nie znaczy że w każdym samochodzie tyle to kosztuje.

@
  • Odpowiedz
@Myrzyn: nie rozumiesz podstawowej rzeczy. OP powiedzial mechanikowi, ze ubywa oleju a ten wymienil mu:
UPG (niech bedzie)
Naprawil klimie (po co?)
wymienil turbo (po co?)
wymienil olej w skrzyni (po co?)
  • Odpowiedz