Wpis z mikrobloga

A niech stracę. Dam młodym wykopkom radę odnośnie spraw damski-męskich i seksu.

Nigdy, ale to przenigdy nie słuchajcie rad #rozowypasek odnośnie tych spraw ponieważ wszystkie ich rady są widziane z punktu widzenia dziewczyny, a nie chłopaka. I tak mamy takie oto fake rady różowych dla facetów:

- "nie szukaj miłości, ona znajdzie cię sama w najmniej oczekiwanym momencie."

To nieprawda. Facet sam musi szukać i to aktywnie. Musi pisać, zagadywać, podrywać, odważyć się zaryzykować. Jeśli nie będziesz szukać aktywnie to sama laska się nie znajdzie. Dziewczynom łatwo mówić, bo są zasypywane wiadomościami od facetow, na imprezach wciąż do nich ktoś zagaduje. Okazję tworza się same, ale świat facetów jest niestety inny

- "nie idź z pierwszą lepszą dziewczyną do łóżka, pierwszy raz musi być z kimś kogo kochasz"

Gówno prawda, faceci nie potrzebują uczuć, żeby uprawiać seks, nawet z nie znaną dziewczyną. To laski tego potrzebują. Poza tym one mogą mieć seks w każdej chwili. Wystarczy, że pójdą np. do klubu i dadzą się poderwać jakiemuś chadowi

- "nie idź na dziwki bo sobie zniszczysz psychikę. Dziewczyny lubią prawiczkow"

One odbierają pójście na dziwki ze swojej perspektywy, czyli one wczuwaja sie w tą dziewczynę, która jest dziwką, że to ona będzie miała zryta psychikę od uprawiania seksu z tyloma obcymi facetami dziennie. Poza tym one mogą mieć seks w kazdej chwili, więc nie rozumieją dlaczego facet jest tak zdesperowany, że musi za to płacić. Poza tym one traktują dziwki jako konkurencję i nienawidzą ich za to, że faceci mogą dzięki nim obejść system. Do tego dochodzą oczywiście moralne zasady i uprzedzenia narzucone przez społeczeństwo. I oczywiście kobiety gardzą prawiczkami (powiedzmy tymi po 25 roku życia), bo czują jego brak obycia z kobietami, poza tym facet który do tej pory nie znalazł kobiety musi być dziwny.

#seks #tinder #logikarozowychpaskow #divyzwykopem
  • 56
@Cybher1: święta prawda polać temu Panu.

"Kobiety nienawidzą prostytutek, bo te ruinują ich monopol na seks. To nie chodzi o to, że cucki łożą na nie pieniadze, bo nie każda kobieta ma swojego kaka. Chodzi o to, że każda kobieta używa swojego piźdizska jako szalenie skuteczniej karty przetargowej. Reglamentacja seksu przez kobietę daje jej ogromną władzę nad mężczyzną. I co, teraz ma zrezygnować z tego? Pozwolić, żeby mężczyźni się zaspokajali bez
Nigdy, ale to przenigdy nie słuchajcie rad #rozowypasek odnośnie tych spraw ponieważ wszystkie ich rady są widziane z punktu widzenia dziewczyny, a nie chłopaka. I tak mamy takie oto fake rady różowych dla facetów:

- "nie szukaj miłości, ona znajdzie cię sama w najmniej oczekiwanym momencie."


@Cybher1: Dotąd się nawet zgodzę. Ale cała reszta to takie bzdury, że aż muszę to rozchodzić xDD
@Mirekzkolega: Idąc Twoim tokiem myślenia, jak uważasz, że dlatego jest to potępiane, to mogę również jako kobieta powiedzieć, że skoro facet płaci za seks, to na cholerę ja mam być miła i sympatyczna, gotować obiadki i tańczyć na stole, żeby książe był zadowolony i mnie nie zostawił, skoro mogę mieć za to wszystko hajs od niego? Widzisz tu jakiś sens? Ha, ja też nie :) Porównujesz dwie różne kwestie. Może chodzić
@Cybher1: jest dokładnie tak.
Oczywiście wpisy różowych w tym wątku nie mają żadnej wartości, no bo na logikę, co ci mają powiedzieć, jak nie zaprzeczyc ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
@Samulem: A #!$%@? też golisz? Nie no, bez obrazy, oczywiście żartowałem, ale jakoś ciężko mi sobie to wyobrazić, że załóżmy taka 10/10 pcha ci się na kabana, ale ty jej nie ruszysz palcem nawet, bo jej nie
@Cybher1: wiedziałem że padnie teza o tym że kobiety nienawidzą dziwek jako konkurencji i zagrożenia dla ich największej karty przetargowej - piździska. To oczywiście kompletna bzdura i większość kobiet nie myśli o prostytutkach wcale. Z kolei gdy myśli o facecie który z ich usług korzysta, widzi mężczyznę który albo traktuje seks przedmiotowo, jako rozrywkę albo kompletnego przegrywa który zawiódł w najważniejszym dla mężczyzny zadaniu- znalezieniu partnerki. W obu przypadkach taki człowiek