Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
Mirki mam pytanie. Mam tą wątpliwą przyjemność pracować jako busiarz międzynarodowy i sprawa wygląda następująco: miałem jechać w systemie 2/1 który zamienił się w 4 tygodnie xD firma zwala na święta i obiecała wolne 14 ale i tak narzucają mi zlecenia a od domu jestem ok. 1100km. Mówiłem, że składam wypowiedzenie ale i tak dają kolejne zlecenia i mało tego od 21.11 nie wpłynęła wypłata ino 200 zł zaliczki xDD Co mogę zrobić? #zalesie #bekaztransa #prawo #januszebiznesu
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: to znaczy co masz na myśli, jeśli #!$%@? od 6 do północy jest normą to tak, obowiązują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tison: nie oddawaj cmr. To że wysyłales im mailem mogło być tylko potwierdzeniem / dokumentami do wglądu. Nadal wiele firm wymaga papierowych oryginałów listów przewozowych

Pip ci nie pomoże na umowie zleceniu
  • Odpowiedz
@Tison Jak masz kartę paliwowa, lej do pełna i na kraj na pusto ewentualnie plus bańka. Umowa była inna i tyle. Sms są lepszym dowodem jak nagrane rozmowy tel. Nie oddawaj ani jednej cmr dopóki nie zapłaci za całą wykonaną pracę. #!$%@?ć dziadów prądem. Nie cykaj się, nie ma prawa cię obciążyć za paliwo za powrót. Gdyby opcja była bardziej hardcorowa odpinaj GPS jak wiesz gdzie jest.
Tu nie ma co
  • Odpowiedz