Wpis z mikrobloga

  • 7
Wilanów czy Wawer?
Gdzie lepiej kupić 2 pokojowe mieszkanie?

Kupuję mieszkanie na kredyt , 2 pokoje, mam nadzieję że tymczasowe, ale biorę też pod uwagę czarny scenariusz, że będę w nim do końca życia. (Singiel here)

Gdzie lepiej?
Jak z dojazdem do centrum? Jak okolica? Mile widziane opinie mieszkańców.

Teraz wynajmuje, płacę tyle, ile będę płacił za kredyt

#warszawa #wilanow #wawer #mieszkanie #hipoteka #wawa#wawa #stolica #hipoteka
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kmlbnd: z obu dojazd jest koszmarny, ale z Wilanowa trochę mniej
also Wawer jest dużo tańszy i ma lasy, a na Wilanowie przynajmniej coś się dzieje i psy szczekają normalnie mordami
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@sprezynowiec hehe, Wilanów kojarzyl mi się z bogactwem nawet jak jeszcze nie mieszkalem w wawie... zmieniłem zdanie jak tam pierwszy raz pojechałem... przecież tam się godzinę jedzie! Parkować nie ma gdzie, z okna widok w okno sąsiada.

Nie wiem skąd ta prestiżowa opinia, ja rozważam tam mieszkanie bo tanio w miarę
  • Odpowiedz
@kmlbnd: Praga, Brodno? To ostatnia szansa zeby dostac dobre mieszkanie w przystepnej cenie blisko centrum. Wawer to nie wiem gdzie jest ale raz bylem na wilanowie i to w c--j daleko od wszystkiego...
  • Odpowiedz
Uwielbiam ten ból d--y o Wilanów. Tylko nie wiem dlaczego? Bo jest w miarę sensowny MPZP i bloki są pobudowane według schematu i nie ma p---------a. Bo jest czysto? Bo jest przyjemna infrastruktura gastronomiczna?

Owsze MW nie jest idealnie ale hejtowanie jej bo ludziom się tam chce i dbają o dobro wspólne to jest nieporozumienie.
  • Odpowiedz