Wpis z mikrobloga

@matka_boska_w_klapie: Depresja znika po pierwszej kresce i wraca na zejściu niczym Gandalf Biały trzymający w ręku sznur. Odpuść. Mi pomógł Citaxin od lekarza pierwszego kontaktu. Poszedłem, powiedzialem, że chyba mam depresję bo myślę codziennie o samobójstwie. Po pierwszym leku źle się czułem wiec wrocilem po tygodniu i przepisał Citaxin. Biorę prawie od pół roku i miałem dwa nawroty na własne życzenie po ciezkim chlaniu. Amfa zabija szybciej niz depresja poza tym
@Jakis_Leszek: mówisz losowej osobie, żeby leczyć depresję narkotykami typie, chyba nie wiesz jak bardzo amfetamina kręci kiedy masz problemy. Od kreski do ciągu nie jest daleko, a autor pyta o leczenie a nie ukrywanie depresji. Pierwsze zejście czy zwała i się #!$%@? bo nie ogarnie tego co się z nim dzieje.
@matka_boska_w_klapie: za wiki "Ketamina zmniejsza objawy depresji w ciągu godzin od podania, w przeciwieństwie do innych leków, które zaczynają działać po kilku tygodniach. Ketamina pomaga także osobom u których inne leki nie działają. Antydepresyjny mechanizm działania ketaminy nie jest obecnie znany (2016). Ketamina nie jest zarejestrowana w USA jako lek na depresję, jednak zwiększa się liczba lekarzy, którzy stosują ją do leczenia depresji[4].

Dotychczasowe (do 2016 roku) poszukiwania substancji odznaczających się
@SlodzeGorzkieZale: Bardziej niż na leczeniu depresji zależy mi na zboostowaniu inteligencji ponieważ jestem debilem, walce ze zmęczeniem (czasem idę do pracy i po godzinie mam ochotę iść spać), podniesieniu własnej woli działania (raz chcę wszystko zmienić i wziąć się za siebie by po paru minutach stwiedzić że mi wszystko jedno) no i na wytłumieniu ponurych myśli.
@matka_boska_w_klapie:
Skutki uboczne Adderallu
Powszechnie spotykanymi skutkami ubocznymi mogą być:

nierówna akcja serca
bezsenność
utrata apetytu (anoreksja)
zawroty głowy
bóle głowy
biegunka
pocenie się
dysfunkcja seksualna
suchość w ustach
stan zwiększonego poirytowania
drgawki
euforia
stałe lub czasowe zwiększenie reakcji alergicznej
Mniej powszechne skutki uboczne

bóle brzucha
ogólna nerwowość
nadmierne rozszerzenie źrenic
zgrzytanie zębami
nadmierne powstrzymywanie moczu
gorączka
tachykardia (nadmiernie szybkie bicie serca)
tiki nerwowe
pokrzywka
częstomocz
stępienie afektu
oderwanie od rzeczywistości