Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Byliśmy z narzeczoną w klubie - zapytałem, czy jak wypiję, to czy wróci moim autem - zgodziła się.

Po drodze mieliśmy kolizję - uderzyła przy skręcaniu na osiedlowej uliczce bokiem auta w słupek i przeciągnęła go po całym boku - auto od prawego przedniego koła do tylnego koła + tylna alufelga jest całkowicie zmasakrowane.

Kto powinien pokryć koszty naprawy (około 4000-5000 zł)?

Ja, bo to ja pytałem, czy wróci moim autem, czy ona, bo to ona była kierowcą i wina jest tylko i wyłącznie jej (choć od początku mówi, że to nie jej wina, że go nie widziała, że jej nie powiedziałem, że tam jest i że ma się zatrzymać itd)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży

Kto powinien pokryć koszty?

  • Ja 28.1% (934)
  • Różowa 71.9% (2386)

Oddanych głosów: 3320

  • 196
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shatter: no co taka prawda :D Mi dziewczyna tez rozbila samochod wiedzialem ze nie prowadzi najlepiej. Wiec dalem jej zeby do rodzicow pojecahla bo jak ma checi jezdzic to niech sie uczy. trudno. Jebnela, to jebnela. Auto do blacharza i robimy.... biedyny bylem wiec naprawa trwala prawie 2 miesiace. Ale nie winilem jej za to bo to ja dalem jej auto... :)
  • Odpowiedz
@Shatter: Po prostu wspólne życie polega na wspólnym rozwiązywaniu problemów. Zasadę "zawiniłeś to płać" to się wobec kolegów stosuje, a nie życiowego partnera. Jak zachoruje to też ma sobie sama leczenie fundować, bo to przecież ona jest chora?
"Mentalność stuleja" xD Wykop w pigułce
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania
(choć od początku mówi, że to nie jej wina, że go nie widziała, że jej nie powiedziałem, że tam jest i że ma się zatrzymać itd)

whaaat??? xDDDD
Nie wierze, że istnieją takie dzbany, to musi być zarzutka xD
jak nie jej wina, to kogo niby? Może tego słupka,że tam stał? xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ona powinna zaproponować, że zapłaci, a Ty powinieneś zaoferować, że pół na pół.

auto od prawego przedniego koła do tylnego koła + tylna alufelga jest całkowicie zmasakrowane.


dżizas krajst, jesteś pewien, że to nie ona była pijana, a Ty miałeś jechać? ;)
  • Odpowiedz
  • 0
Jasna sprawa, że to różowa płaci skoro ona zawiniła. Ja się dziwię że macie jakiekolwiek wątpliwości tutaj. Porównywanie zdrowia do rzeczy materialnej też nie jest do końca na miejscu. Rozumiem, że ci którzy są za opcją "po równo" również kupują mieszkanie czy dom po połowie, nawet jeśli różnica w zarobkach jest drastyczna?
  • Odpowiedz