Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich i proszę o pomoc znawców mechaniki ,elektryki i motoryzacji.
Pacjent : Peugeot 307 sw 2006 rok 1.6hdi 110km posiadam go od nowości( pisze dlatego ze wiem wszystko co było robione)
Problem jest brak świateł przeciwmgielnych przód i tył. Jak przełączam przycisk do świateł nie ma żadnej reakcji nawet kontrolka na desce sie nie zapala. Sprawdziłem bezpieczniki i wszystkie są dobre. Czy ktoś miał podobny problem i może podpowiedzieć co może być przyczyn ą tego problemu.
#motoryzacja #naprawa #peugeot #pomoc #elektrykasamochodowa
  • 5
@Tezluar: właśnie nic nie słychać, bezpiecznika nie ma do świateł przeciwmgielnych ponoć przekaźnik jest zintegrowany razem ze sterownikiem bsi ( coś w tym rodzaju) podłączyłem pp2000 i tam też nie pokazywało reakcji gdy włączałem przeciwmgielne. Zamówiłem drugi przełącznik i jutro wymienię ale pytam sie może ktoś miał taki przypadek i wie dokładnie co może być bo boje sie ze wymienię przełącznik a nadal światła nie bedą działać :(
@wykop_konto: nigdy nie zmieniałem bo nie było problemu :) nie mam z esp. Udało mi się zamówić używany :) zobaczymy jak zmienię. A nowy to tak jak piszesz takie ceny ale jeżeli trzeba będzie to kupię tylko musze być pewny że on jest winny.