Wpis z mikrobloga

  • 482
Uważam, że jak się mieszka w centrum dużego miasta to nie wstyd nie posiadać prawa jazdy, bo to głupie by było, nieopłacalne czasowo i pieniężnie jeździć samochodem po centrum.
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lana: całe zycie bedziesz mieszkac w centrum duzego miasta, cale zycie bedziesz jezdzic komunikacją miejską XD a jak będziesz miała jakąś długa podróż z męzem, np na narty i będzie trzeba jechać autem 12h to on będzie non stop jechał bo CI W CENTRUM MIASTA NIE POTRZEBNE SĄ PRAWOJAZDY
  • Odpowiedz
@Lana: posiadanie prawka nie oznacza, że posiada się auto. Imho czasem dobrze jest mieć prawo jazdy nawet bez auta. Czasem się przydaje przy zatrudnieniu, czasem nagła chwila przydusi. Kumpel jeden ma prawko chociaż nigdy nie miał i wciąż nie ma auta. Na imprezie znajomy się wywalił i rozciął mocno rękę. I ten kumpel pojechał jako jedyny niepijący. Bez prawka nie potrafiac prowadzić mogłyby być serio przykre konsekwencje.
  • Odpowiedz
@goferek: firmy nie przenoszą się poza miasto że względu na pracowników a ze względu
a) tańsze grunty
b) łatwiejszy i szybszy dojazd samochodów dostawczych
  • Odpowiedz
Problem jest taki, że poza Warszawą większość miast ma tragiczną komunikację publiczną. Na Śląsku teoretycznie mamy miasto obok miasta, natomiast mi przejechanie 10 km tramwajem zajmuje godzinę, w porównaniu do ok 25 minut samochodem i wychodzi drożej. Sam jestem zdania, że w mieście ludzie powinni używać komunikacji zbiorowej, ale obecnie nie mam żadnej motywacji, żeby się do takowej przesiąść.
  • Odpowiedz
@Lana: Sam myślałem tak samo,. Teraz poruszam się po Wrocławiu i jakoś tak wyszło, że zrobiłem prawko. Samochodu używam wyłącznie na wycieczki z różową ale generalnie fakt nieposiadania przedtem prawa jazdy nigdy mi nie przeszkadzał. Nawet jak nie mieszkałem we Wrocławiu.
  • Odpowiedz
Jeśli kogoś nie stać/nie chce jeździć autem to spoko, ale nie krytykujcie #!$%@? ludzi którzy jeżdżą...

@kwiati: A gdzie to op krytykuje? Op bardzo grzecznie zapytał się o zdanie, a tutaj tyle jadu w Twojej odpowiedzi.

@Lana: Też jestem tego zdania, ale nie możesz przewidzieć, że będziesz do końca życia mieszkać w centrum dużego miasta. Dla tego lepiej jest zrobić prawko jak ma się czas, może później się
  • Odpowiedz
@wojtoon: OO POLAG KRUL PRAWKA 6 kat. prawa jazdy ( I DODATKOWO AUTO I MOTO) typie stul i nie wyzywaj ludzi w internecie od idiotów, szczególnie, że jej post wcale nie jest pretensjonalny wyraziła swoją opinie, ale jeb*ny cebularz wydał wyrok XD posmaruj się gold spajsem na uspokojenie, bo ktoś może nie dawać jeb*nia o prawko, szczególnie Twoje z uwaga 6 POZYCJAMI I DODATKOWO AUTO I MOTO. Ja pi*erdole.
  • Odpowiedz
@trzeci: ale Ty czytaj ze zrozumieniem. Moja odpowiedź nie była skierowana do OPa tylko do jednego z komentujących.
@bydloszarewegierskie: dokładnie tak jak piszesz, wszystko zależy od sytuacji. Każdy z nas może mieć inną i każdy z nas ma inny powód aby sięgać po konkretną formę przejazdu, czy to auto czy komunikacja miejska.
  • Odpowiedz