Wpis z mikrobloga

  • 482
Uważam, że jak się mieszka w centrum dużego miasta to nie wstyd nie posiadać prawa jazdy, bo to głupie by było, nieopłacalne czasowo i pieniężnie jeździć samochodem po centrum.
  • 169
  • Odpowiedz
@HAL__9000: Są ludzie, którzy trzymali by się z daleka od matematyki, ale jednak mają obowiązek się jej uczyć. Wraz z postępem cywilizacji rośnie liczba obowiązkowych umiejętności. Kiedyś wystarczyło umiec się podpisać ... teraz, żeby zaliczyć etap edukacji trzeba umieć napisać dłuższą wypowiedź pisemną. Po co dzieci w szkole uczą się pracy na komputerze? Przecież nie każdego to interesuje i wolałby się trzymać z daleka od nowych technologii? Chcesz sie trzymac
  • Odpowiedz
@lionandthebeast: Umiejętność udzielania pierwszej pomocy to jednak zdecydowanie co innego niż umiejętność prowadzenia pojazdów silnikowych. I tak, ta pierwsza jest nauczana w szkole na zajęciach bodaj z przysposobienia obronnego. Tej drugiej nie ma zupełnie potrzeby, bo to jest typowa umiejętność tylko dla chętnych (czujących wewnętrzną potrzebę, czujących się na siłach) i wymaganie jej tak po prostu od każdego jest absurdem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Ekspert_z_NASA To ja jeszcze mam się wstydzić za kogoś innego jak sama za siebie się nie wstydzę? Nie.
Nie wnikam, niech sobie robi co chce, to nie jest coś co powinno wpływać na związek.
@lionandthebeast Trochę nie na temat ; )
  • Odpowiedz
Uważam, że jak się mieszka w centrum dużego miasta to nie wstyd nie posiadać prawa jazdy


@Lana: Dlaczego nieposiadanie czegoś miałoby być wstydem? Wstyd to kraść.
  • Odpowiedz
@Lana: do źle założonej tezy? nie widze tam błędu. Uwazasz, ze dla osoby mieszkajacej w centrum miesta to nie wstyd nie mieć prawka bo jazda po centrum jest bez sensu i wymienilas kilka argumentów. No wiec jak uwazam, ze brak prawka to nie jest wstyd ale nie zgadzam sie z poglądem, ze jazda samochodem w centrum jest bez sensu, nieopłacalna czasowo i pieniężnie. Nie jest tak zawsze czego oczywiscie nie
  • Odpowiedz
ja mieszkam we Wrocławiu i dojeżdżam autem dużo szybciej niż tramwajem z 3 przesiadkami.


@kwiati: Niektóre linie we Wrocławiu to jakaś patologia.
  • Odpowiedz