Wpis z mikrobloga

  • 482
Uważam, że jak się mieszka w centrum dużego miasta to nie wstyd nie posiadać prawa jazdy, bo to głupie by było, nieopłacalne czasowo i pieniężnie jeździć samochodem po centrum.
  • 169
  • Odpowiedz
@Lana z tym że łatwo zrobić prawko to w sumie prawda, wystarczy odrobina szczęścia, ja mam już kilka lat i kilka lat samochodem nie jeździłem i nie umiem i się boję xD nie wiem co to za debile są, że w ogóle mi to prawko dali xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lana: nie całe życie się mieszka w jednym miejscu, przyjdzie czas że samochód by się przydał a tu taki #!$%@? bo już a boję się a jestem stara a cośtam
  • Odpowiedz
@nehm: ale Wy jesteście śmieszni wszyscy xD
Juz 5 razy napisałam ze to zależy od sytuacji i ze ja mieszkam w centrum Wrocławia i dojeżdżam na ścisłe obrzeża, a Wy nadal mnie bombardujecie powiadomieniami o tym samym. Gdybym mieszkała i pracowała w centrum to inna sprawa, ale dojeżdżam na mocne zadupie z centrum miasta, do którego dojazd komunikacją miejską jest tragiczny.
  • Odpowiedz
@monarchista: ale wiesz, ze miasto doplaca do biletow, bo komunikacja zbiorowa jest korzystna dla miasta? Likwiduje korki i jest bardziej ekologiczna. W wiekszosci duzych miast na swiecie premiuje sie komunikacje zbiorowa jak tylko sie da, zeby zachecic ludzi do korzystania z niej i zrezygnowania z samochodow.
  • Odpowiedz
na idiotkę która nie potrafi zdać banalnego egzaminu i wymyśliła sobie usprawiedliwienie


@Lana: @wojtoon: to nie posiadanie prawa jazdy to jest jakiś wstyd w ogóle? trzeba to usprawiedliwiać? jak wy żyjecie na tych wsiach, że trzeba komuś coś udowadniać XD
  • Odpowiedz
@ffdgh: Ci, którzy nie korzystają płaca w podatkach za to. Redystrybucja dóbr jest zła. Ale nei będe sie teraz o to spierał. Zachęcanie jescze bym zrozumiał ale zachęcanie bazujące na ograniczaniu drugiej strony jest zwykła tyranią. Zachęcanie to mówienie - jedź mpk bo to to i to ale jesli nei chcesz to ok jedź autem. A dziś zachęcanie do jednego polega na ograniczaniu drugiego.
  • Odpowiedz
@Lana: Pozdrawiam z Krakowa. Odpowiedź brzmi - nie. Szybciej się wszędzie dostaniesz komunikacją, niż spędzając czas w korkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zaoszczędzoną godzinę wolę przespać


@kwiati: a co byś powiedziała mojemu różowemu, który nie chce sobie kupić samochodu, bo jak mówi nie stać jej (stać ją dobrze zarabia, ma oszczędności, tylko oczywiście jak każdy chciałaby auto fajniejsze niż może kupić) i traci 45minut w jedną na jazdę autobusami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Uważam, że jak się mieszka w centrum dużego miasta to nie wstyd nie posiadać prawa jazdy, bo to głupie by było, nieopłacalne czasowo i pieniężnie jeździć samochodem po centrum.


@Lana: To powodzeia na zakupach. Bo albo będziesz wydawać miliony cebul w lokalnych osiedlowych sklepach, albo będziesz wyglaac jak muł juczny z plecakiem i reklamowkami z zbiorkomie. I żeby do galerii/sklepu był bezposredni
  • Odpowiedz
Nie ma prawka? Wariat, chory albo taka niedorajda że nie umie zdać albo wie że go nigdy nie będzie stać na samochód


@drzuo: Zdajesz sobie sprawę, że jesteś żałosnym, ograniczonym idiotą?
  • Odpowiedz